Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy biliyor Mihawk'ı ama diğerlerinden emin değilim. Muhtemelen bilmiyorlardır.
Yok ben Wano`dakilerden bahsettim. Bizimkiler dağıldığında kime kim hocalık etti, ne öğrendi muhabbetini geçirmediler ki, boş beleş geyikler le geçirdi Oda. Sözde tayfa üzerinden de ters köşe, hype yaptıracak. İşin mantıksız olan tarafı bu işte, onca vakit yoldalar adam akıllı kendilerinden bahsettikleri yok. Birinin babası, dedesi, eniştesi çok popiymis ama adamın umrunda değil diye söylemiyor, yaaani tamam kurgunun yürümesi için diyoruz da hiç olmadı aşırı sırıtanlar için ufak bilgiler serpiştirse en azından Oda. Neyse benim bahsettiğim Wano tayfası, Wano-Mihawk-Zoro ilişkisi, hikayesi.

Yok ben Wano`dakilerden bahsettim. Bizimkiler dağıldığında kime kim hocalık etti, ne öğrendi muhabbetini geçirmediler ki, boş beleş geyikler le geçirdi Oda. Sözde tayfa üzerinden de ters köşe, hype yaptıracak. İşin mantıksız olan tarafı bu işte, onca vakit yoldalar adam akıllı kendilerinden bahsettikleri yok. Birinin babası, dedesi, eniştesi çok popiymis ama adamın umrunda değil diye söylemiyor, yaaani tamam kurgunun yürümesi için diyoruz da hiç olmadı aşırı sırıtanlar için ufak bilgiler serpiştirse en azından Oda. Neyse benim bahsettiğim Wano tayfası, Wano-Mihawk-Zoro ilişkisi, hikayesi.
Ya da konuşuyorlar ama bizim haberimiz yok. :/

Wano'dakiler Mihawk'tan eğitim aldığını öğrenemeyebilir. Kolay kolay söyleyeceğini sanmıyorum.

Wano'dakiler Mihawk'tan eğitim aldığını öğrenemeyebilir. Kolay kolay söyleyeceğini sanmıyorum.
Muhakkak ufakta olsa bir muhabbet geçecektir zannımca. Yani öyle meydanda benim hocam Şahingöz diye haykırmak değil de, yabancı bir karakter ve Zoro`yla olan münasebet üzerinden çizilebilir sahne. İvankovun, Luffy ve Dragon bağlantısını çıkarması gibi düşün. Da sağın solun kılıççı kaynadığı yerde dünyanın en iyisinden bahsetmemeleri saçma olur, Mihawk muhabbeti geçer de öğrenci öğretmen ilişkisi dediğim gibi yabancı bilgin bir karakterin gözlemi üzerinden çizilebilir verdiğim örnekteki gibi.

Muhakkak ufakta olsa bir muhabbet geçecektir zannımca. Yani öyle meydanda benim hocam Şahingöz diye haykırmak değil de, yabancı bir karakter ve Zoro`yla olan münasebet üzerinden çizilebilir sahne. İvankovun, Luffy ve Dragon bağlantısını çıkarması gibi düşün. Da sağın solun kılıççı kaynadığı yerde dünyanın en iyisinden bahsetmemeleri saçma olur, Mihawk muhabbeti geçer de öğrenci öğretmen ilişkisi dediğim gibi yabancı bilgin bir karakterin gözlemi üzerinden çizilebilir verdiğim örnekteki gibi.
Belki de ataklar üzerinden bir benzerlik kurabilirler. İki ihtimal göze çarpıyor. Eğer birçok kimsenin dediği gibi Mihawk Wano'ya uğramadıysa ama Wano dakiler Mihawk'ı biliyorsa şöyle bir durum olabilirler. Mihawk gençliğinde Wano'lu birinden eğitim almış olabilir(Wano dışında). Zoro'nun ataklarını görenler de ''Bu ataklar birininkine çok benziyor. Ama o adam öldü, onun da tek bir öğrencisi vardı falan.

Ya da Wano'dakiler Mihawk'ı biliyordur ve Zoro'nun ataklarını görünce 'Senin atakların eskiden buraya gelen birininkine çok benziyor'' falan diyebilirler.

Her iki durumda da Wano'dakiler Mihawk'ı biliyor olabilir. Sözün kısası bu saldırı isimleri üzerinden bir şeyler döner. Thriller Park'ta bu Ryuma'nın saldırı isimlerinde azıcık bir şaşırma durumu olmuştu. O yüzden Wano'da bir şeyler çıkabilir burdan.

Doğru söylüyorsun aramızda hükümetin adamı olabilir önümüzde konuşup çalıştırıcılarını yakmasınlar ayrıca yeni sahneyi hemen renklendirip avatar yapmışsın fanlığımdan utandım :D:alkis:

Dediğin şekilde olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık