Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'la bir bağlantı ben de beklemiyorum aslında ama Mihawk'ın çok sistem dışında kaldığı da bir gerçek. Diğer shichiler için güzel bir senaryo oluşturdu mangaka. Peki ya Mihawk? Sadece Zoro'dan dayak yemek için mi orada?
Shanks'la birlikte işlenir Mihawk.Ama tüm işlevinin dayak yemeyi beklemek olduğunu bende sanmıyorum.Mihawk'la ilgili en merak ettiğim şey neden shici olduğu ? Forumda konuşulduğu gibi güçsüzlüğünden,korumaya ihtiyacı olduğundan shici olduğunu sanmıyorum.İlginç bir hikayesi çıkabilir.

Kabile bunlar, uzun kol, kısa bacak gibi. Şahin göz kabilesi, Mihawk onlardan biridir, muhtemelen D'lere zencir vurup arkalarından sürükleyenler de bunlardır :mincika:
Şaka maka bunlar kabileyse şaşırmam ha.Önceden şahin gözü k.hakisinin çok ileri seviyede olmasına bağlıyordum ama k.hakinin ilerlemesi göz şeklini nasıl değiştirebilir ki ? Öte yandan İmu ve Mihawk'ta çok alakasız duruyorlar.:/

Aradaki güç farkını görmek isteyen gillerden bir arkadaş daha katılmış seriye, iyi oldu. Çarlos gibi ağzına vurur Luffy, olmadı Vista'yı çağırırız tutar sıkıntı yok.
Hikaye gitgide Nobrain'e dönüyor, o konuda ben de endişeliyim. Dedeler dizinizi bu kadar kolay kırmayın sevdiceğinize saklayın diye bağırasım geldi.
Haftaya bölüm çıkmayacak olmaması can sıkıcı lakin yapacak bir şey yok, adam aralara alıştı.

Herkes köpek olmuş eğilen eğilene.
Mihawk gidiyor denizcilere eğiliyor, denizciler gidiyor hükümete eğiliyor, hükümet gidiyor adamın birisine eğiliyor, o adam da Mihawk çıkıyor. Sen nasıl bir kralsın böyle reis!

@Hakili Yumruk
Mesele geçmişi değil. Önceki shichilerde olduğu gibi Mihawk'ın da günümüzü etkileyecek olaylara karışması ve işlenmesi gerekiyor.

Akainu doğru diyormuş bunlar kutsalların kuklaları, en başta adalet adına idealist yaşlılar sanıyordum.

Bu sahin gozlu uzun ince abimiz tam olarak kim?
Yillar once sacma spoiler ve teori basligina gorosei ve kutsallarin uzerinde tek bir kisi olacak, gercek kral diye yazmistim. Gucleri hakkinda da bir seyler sallamistim. Bakarsin belki tutar

Öyle bir şey olursa beraber gömeriz yahu çizilen hayali bir karakter değil mi sonuçta :(

Ama yine de bir sebebi olduğunu düşünürüm tabii :D
Yani görevinde kalmak istiyorsa eğilecek mecburen. Yoksa başta kalıp dünyayı değiştiremez. :D

Ne kadar geç olursa o kadar iyi. Daha çok +20 yaş üzeri insan görmek istiyorum seride. :( Gerçi seinen yanı olsun da istiyorum ama noooope. İmkansız :(
Seinen olsa bu kadar tutamaz, yıllarca zirvede kalamazdı; ama çok daha kaliteli olurdu. Sadece HxH'ın ciddiyetini ve Naruto'nun bozmadan önceki taktik içeren dövüşlerini alsa yine yeterdi bana. Serinin eksikliği ciddiyet ve dövüşlerde yatıyor. Yoksa konu olarak gelmiş geçmiş ve gelecekte bu serinin eline su dökebilecek bir seri çıkmaz gibi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık