Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
793'te sizin üstünüzdekilerden gelen bir emir mi var demişti Akainu. Kutsal Ejderler üst olmadığına göre birileri var demektir. Sadece tek kişi gördük yalnızca. Türkçe çeviride üstler denilmiş. :hmm:
Aynen öyle demişti. Sonra bunlar da eziklendiğinden haddini bil Sakazuki tarzı bir tavır takınmıştı. Fakat çoğul olduklarını sanmıyorum şimdilik. Bölümler geldikçe anlarız artık ne olduğunu.
907 Spoiler: Shanks Goreseilerle konuşur. Garp, yanındaki amiral seviyesi adamlarla muhabbet eder.
910 Spoiler: Luffy, bir öğün daha yiyebilmek için Sanji ile konuşur. Carrot duşta nami ile muhabbet eder. :(

Kral adam. Lakin kutsal ejderlerle yan yana geldiği bir sahne çizilirse onu da gömmeye hazır milyonlar var burada. :(
Öyle bir şey olursa beraber gömeriz yahu çizilen hayali bir karakter değil mi sonuçta :(

Ama yine de bir sebebi olduğunu düşünürüm tabii :D

Shirahoshi, Luffy ve Karasakal’ı anladım ama Vivi’yi niye kafaya takıyor? Şu 20. aile mevzusu mu acaba?

Yarım yamalm ingilizcemle şunu anladim.Goroseilerden biri Tarihten kimi silmemiz lazım diye sormuş Imu ya?

Eğer doğru anlamişsam %100 Luffy diyecek.Çünkü Mihawkla kesin akrabalar.Mihawk Luffy'den en korkutucu güç diye bahsetmişti.Bence Imu'yla gizliden bu konuyu konuşmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık