Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutucuk içine Beş Kadim için Dünya Hükümeti'nin En Büyük Otoritesi yazmayacak o zaman. Okurunu kandırmış oluyor.
O kadar kişi dedik kutucukları fazla ciddiye alıyorsunuz diye.Mangaka kesin bilgiler vermiyor.Op halkının gözünden nasıl gözüktüğü gibi bir şey o kutucuklar.En basiti Luffy'nin olayı da o kutucuklarda verildi.Biz okuyucular o kutucukların gerçek olmadığını,abartılı bir dille yazıldığını biliyoruz.Fakat op halkı aynen o kutucuklarda yazanlar gibi biliyor Luffy'i.Ayrıca senin bu cümleyi kurman ünvanlarında sorgulanabilirliğini kanıtlıyor.

Oda bu hükümet kanadının işlerini Rusların matruşka bebeklerine benzetmeye başladı. Önce amiraller, sonra kutsallar, sonra gorosei, sonra Im Sama..... her şeyin altında başka bir şey çıkıyor....

Bazı arkadaşlar neden amiral çıkarmamış falan diye sormuş. Çünkü o savaş en fazla 1 2 hafta içinde tertiplenip başladı. Savaşın yıkımıyla askerlik yasası çıkıyor ki Sengoku ve Aokiji ayrılmasa aynı anda yine böyle bir yasa çıkmayacak. Dünya hükümeti otoriter değil barışçıl ve özgürlükçü görünmek istiyor. Öyle kafalarına göre herkesi zorla askere alsalar dünyada kaos çıkar ve herkes devrimci olur. Yonko indireyim derken kendin inersin.

Bu Don Quixote ailesi harbiden normal değil. Ortaları yok şerefsizlerin. Ya dünya iyileri ya da manyaklar. Mjosgard bile hayvani bir kötülükten hayvani bir iyilik meleğine döndü. :S

Ben bu Kuma ile Bonney olayını hiç anlamadım. Bonney birini mi taklit ediyodu? Taklit ettiği kişi Kuma'nın eski karısı mı? Bonney neden ağlıyordu? Kafam çok karıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık