Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler gelecek muhtemelen. Akainu ne Luffy'i rahat bırakır , nede korkakça bir hamle yapar gitmemek gibi.Muhtemelen temkinli olacak bir grup yollar. Yeni dünya sonuçta. Wano'ya Kaido BM gidiyorsa Denizciler de öyle boş durmaz.Marco gidecekse oraya muhtemelen Edward Weevil de gider. Ortalık bayağı karışacak muhtemelen. Özellikle BM ile Kaido savaşı da görebiliriz , tayfaları dahil.Asıl süpriz ise Shanks giderse muhtemelen Karasakal da dahil olur. Konumunu tam bilmiyorum o adanın ama Oyajiden Kaidoya kaldığını düşünüyorum. Ace orada daha önce bulunduğu için diyorum tabi ki.Karasakal'a bağlanma ihtimali olabilir. Böyle fırsatları bekleyen bir kişiliği var.Shanks'ı da görürsek o zaman çok eğlenceli bir ortam olur :D
O kadar üst seviye karakteri aynı anda kullanamaz arc bitmez yani. Big mom gelir mi o bile şüpheli. Üstelik hasır şapkaların durumu henüz belli değil. Belki de yakalandılar bilemeyiz. Arcın nereye gideceği şu an rahminden uzak. Normalde denizciler, korsanlar yesin birbirini diye düşünebilir ama big mom ile Kaidonun iş birliği konusu onları temkinli hale getirecektir.

@Relife marconun tayfa üyesi olma ihtimali yok çünkü adam aşırı güçlü. Seri sonunda sanji o kadar güçlü olur mu onu bile bilmiyorum. Dahası adamın bir tayfası var. Karasakala yenilmiş olsalar bile halen daha çok güçlüler. Jozu tek kollu olsa bile kaya gibi adam ne Vista ne Marco boş adamlar değiller. Yeni dünyada hayatta kalabilecek herifler bunlar. Tabii tayfanın şu anki durumunu bilmiyoruz ama nekonun özellikle Marcodan bahsetmesi biraz şüpheye düşürüyor insanı. Diğerleri belki de ölmüştür çünkü. E.oda her ne kadar benim nazarımda yeni dünyada karakter gelişiminde başarısız olsa da o şekilde boş bir işle uğraştırmaz luffy yi. Macera olduğu haliyle devam eder

O kadar üst seviye karakteri aynı anda kullanamaz arc bitmez yani. Big mom gelir mi o bile şüpheli. Üstelik hasır şapkaların durumu henüz belli değil. Belki de yakalandılar bilemeyiz. Arcın nereye gideceği şu an rahminden uzak. Normalde denizciler, korsanlar yesin birbirini diye düşünebilir ama big mom ile Kaidonun iş birliği konusu onları temkinli hale getirecektir.
BM'nin gideceği açıklandı zaten. Şüpheli bir yanı yok. Tayfanın yakalanması ihtimali de çook zayıf. Ayrıca Denizcileri bu kadar küçük görme bence. İstersen iddasına bile girebilirim o kadar eminim.Tayfanın yakalanmadığına da bahse girebilirim.

@Relife marconun tayfa üyesi olma ihtimali yok çünkü adam aşırı güçlü. Seri sonunda sanji o kadar güçlü olur mu onu bile bilmiyorum. Dahası adamın bir tayfası var. Karasakala yenilmiş olsalar bile halen daha çok güçlüler. Jozu tek kollu olsa bile kaya gibi adam ne Vista ne Marco boş adamlar değiller. Yeni dünyada hayatta kalabilecek herifler bunlar. Tabii tayfanın şu anki durumunu bilmiyoruz ama nekonun özellikle Marcodan bahsetmesi biraz şüpheye düşürüyor insanı. Diğerleri belki de ölmüştür çünkü. E.oda her ne kadar benim nazarımda yeni dünyada karakter gelişiminde başarısız olsa da o şekilde boş bir işle uğraştırmaz luffy yi. Macera olduğu haliyle devam eder
Tayfası olmasına rağmen katılabilir direk tayafaya katmasa bile özellikle BB için dava arkadaşlığı yapacaklardır. BU arc da bunun alt yapısını yapıp gelecekte Luffy'e ittifak yapma ihtimalleri oldukça yüksek diye düşünüyorum. Şuan tayfa gerçekten yeterlimi sence ben hala yetersiz olduğunu düşünüyorum. Aokiji'yi tayfada görebiliriz diye düşünüren o BB'nin tayfasına geçti. Marco'da luffy e taraf geçerse sevinirim sadece :)

Bu ara Skypia arkını izliyorum da. Dikkatimi çekti , nerede Yazıt varsa orada illaki bir tane

BM'nin gideceği açıklandı zaten. Şüpheli bir yanı yok. Tayfanın yakalanması ihtimali de çook zayıf. Ayrıca Denizcileri bu kadar küçük görme bence. İstersen iddasına bile girebilirim o kadar eminim.Tayfanın yakalanmadığına da bahse girebilirim.
Linline ne olacağı kesin değil. Bakarsın denizciler yolunu keser savaş başlar. Her ne kadar luffy nin big moma Kaidoudan sonra seni indireceğim demesi şüphe çekici olsa da ikisinin birden yakın zamanda olması mümkün değil. Wanoya gidip ortalığı karıştırmaya kalktılarsa ki law oradayken o ihtimal çok düşük, yakalanmış olabilirler. Çünkü Kaidou orada. Zoroların başa çıkabileceği bir şey değil. Şu an saklandıklarını düşünüyorum mantıklı olan o. Denizcileri küçük görmüyorum temkinli olmak güçsüzlük değildir nihayetinde. İki yonkounun konuşması bile endişeye düşürüyor bu insanları. Bu ikisi ise iş birliğinden bahsediyor. Kaldı ki akainunun kizaruya uyarısı da var.

Tayfası olmasına rağmen katılabilir direk tayafaya katmasa bile özellikle BB için dava arkadaşlığı yapacaklardır. BU arc da bunun alt yapısını yapıp gelecekte Luffy'e ittifak yapma ihtimalleri oldukça yüksek diye düşünüyorum. Şuan tayfa gerçekten yeterlimi sence ben hala yetersiz olduğunu düşünüyorum. Aokiji'yi tayfada görebiliriz diye düşünüren o BB'nin tayfasına geçti. Marco'da luffy e taraf geçerse sevinirim sadece :)
Hayattaysalar müttefik olurlar zaten. Tayfayı yeterli görmek mümkün değil. Luffy nin ödülünün şişirme bir tarafı da var sonuçta. Her ne kadar tayfanın bütün gücünü görmesek de katakuri dövüşü gördüğümüz kadarıyla luffynin şu anlık sınırıydı ki halen daha luffy nin sağ lol ayarına gelmediğini düşünüyorum. Artık tayfaya yeni üye gelir mi gelirse ne kadar güçlü olur kestiremiyorum. Tek bildiğim şey var yeni dünyadaki korsanların güçsüzü bile bizim tayfada parlıyor. Usopp nami ayarında kimse gelmez ama öyle luffy ile aşık atacak adam da gelmez tahminim. Aokiji okurda bıraktığı etkiyi bozmaz. O tayfanın üyesi olacağına akainunun yanında kalırdı. Çok farklı değiller yani yöntem açısından. Aokiji temiz adam vardır bir planı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık