Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga 2. bir zaman atlaması çıkarmı acaba Wano olayından sonra zamanı 6 ay 1 yıl ileri saracak gibi hissediyorum.

Luffy tarihle ilgili çok büyük bir şey öğrenip soyunun devam etmesi gerektiğini düşünebilir ve bir kadına yakın olması gerektiği ile ilgili Garp reis alıp konuşabilir. Rey-san tiyo verebilir Nami ve Robin umarsızca laf ettiğinden onlara bu teklifi sundugundan tekme tokat dalabilir. Vivi, Srihoshi ve Rebecca aklından geçerken boa hancock'un evlilik muhabbetini hatırlayıp ona gidebilir. Ben Srohoshi olmasını çok ama çok isterim hatta balık adam soyu ile normal insan soyunu birleştirip yeni bir kapı bile açtırabilir Oda efendi.

Hatta başlık bile hazır " 1 YIl Sonra Yeni Dünyada " luffy'nin yanında boa hancock kucagında bebek falan :D (Olurda böyle bir şey olursa çok güzel bir bebekleri olur :) )

Tabi bu olay Roger'da ki gibi raftel'in fethinden sonra da olabilir.

Bölüm çıksada kafayı kırmasak iyi olacak :)

Manga 2. bir zaman atlaması çıkarmı acaba Wano olayından sonra zamanı 6 ay 1 yıl ileri saracak gibi hissediyorum.

Luffy tarihle ilgili çok büyük bir şey öğrenip soyunun devam etmesi gerektiğini düşünebilir ve bir kadına yakın olması gerektiği ile ilgili Garp reis alıp konuşabilir. Rey-san tiyo verebilir Nami ve Robin umarsızca laf ettiğinden onlara bu teklifi sundugundan tekme tokat dalabilir. Vivi, Srihoshi ve Rebecca aklından geçerken boa hancock'un evlilik muhabbetini hatırlayıp ona gidebilir. Ben Srohoshi olmasını çok ama çok isterim hatta balık adam soyu ile normal insan soyunu birleştirip yeni bir kapı bile açtırabilir Oda efendi.

Hatta başlık bile hazır " 1 YIl Sonra Yeni Dünyada " luffy'nin yanında boa hancock kucagında bebek falan :D (Olurda böyle bir şey olursa çok güzel bir bebekleri olur :) )

Tabi bu olay Roger'da ki gibi raftel'in fethinden sonra da olabilir.

Bölüm çıksada kafayı kırmasak iyi olacak :)
Mümkün durmuyor. Olaylar çok alevlendi iki yonkou birden peşinde. Fotoğrafı ım ın elinde. Nefes alacakları vakit yok yani.

Mümkün durmuyor. Olaylar çok alevlendi iki yonkou birden peşinde. Fotoğrafı ım ın elinde. Nefes alacakları vakit yok yani.
marinford Arc'ın da ki gibi bi soluklanma çıkmazmı wano arc'ı sonunda dediğinde haklısın işler kızıştı olaylar üst üste 2 yonkou falan ama Oda bir yerde fren yapmnak zorunda kendi kalbi bile fazla kaldıramaz bunu :)

marinford Arc'ın da ki gibi bi soluklanma çıkmazmı wano arc'ı sonunda dediğinde haklısın işler kızıştı olaylar üst üste 2 yonkou falan ama Oda bir yerde fren yapmnak zorunda kendi kalbi bile fazla kaldıramaz bunu :)
Wano arcında denizciler gelecekler mi gelmeyecekler mi bilmiyoruz. Bir de artık luffy güçlü. Yonkou kadar değil elbette ama her gelenin ezebileceği bir adam değil artık. Dolayıysla buna ihtiyaç duyulmaz. Ki duyulmasın diye müttefik güçler de var artık. Zaten Marco da gelirse işler biraz daha rayında olur bence

Wano arcında denizciler gelecekler mi gelmeyecekler mi bilmiyoruz. Bir de artık luffy güçlü. Yonkou kadar değil elbette ama her gelenin ezebileceği bir adam değil artık. Dolayıysla buna ihtiyaç duyulmaz. Ki duyulmasın diye müttefik güçler de var artık. Zaten Marco da gelirse işler biraz daha rayında olur bence
Denizciler gelecek muhtemelen. Akainu ne Luffy'i rahat bırakır , nede korkakça bir hamle yapar gitmemek gibi.Muhtemelen temkinli olacak bir grup yollar. Yeni dünya sonuçta. Wano'ya Kaido BM gidiyorsa Denizciler de öyle boş durmaz.Marco gidecekse oraya muhtemelen Edward Weevil de gider. Ortalık bayağı karışacak muhtemelen. Özellikle BM ile Kaido savaşı da görebiliriz , tayfaları dahil.Asıl süpriz ise Shanks giderse muhtemelen Karasakal da dahil olur. Konumunu tam bilmiyorum o adanın ama Oyajiden Kaidoya kaldığını düşünüyorum. Ace orada daha önce bulunduğu için diyorum tabi ki.Karasakal'a bağlanma ihtimali olabilir. Böyle fırsatları bekleyen bir kişiliği var.Shanks'ı da görürsek o zaman çok eğlenceli bir ortam olur :D

Marco, destekçi değilde tayfa üyesi olsun isterdim tayfada uçabilen biri çok iş yapardı sanji nin tekniği çokda yeterli sayılmaz. Bizim oğlan birine aşık olsun aşk yaşasın Raftel'den dönüş sebebi olsun hayata tutundursun

Seçim bittiğine göre artık hayal dünyama geri dönebilirim.

WCİ arcı bitti ama Oda hala sanji’ye bir şey olacak diyor ilginç. Bu olay ne zaman yaşanacak bir fikri olan var mı sanki biri paylaşmıştı burda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık