Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Şenksı hiç sevmem ama adam karizma ya yaktı buraları... Şöyle bir kaptanımız olabilirdi. :(

Asalet akıyor shanks reis çıkmış dağılın :D Ajan değil sadece bilgi sızmasın diye o şekilde giriyordur.
İkincisi herkesin shanks olan saygısını biliyoruz kesin bir anlaşma yapmaya geldi.
Hayaller bunlar gerçekler peki.
Shanks:bakın karasakal beni dövecek yardım edin bende sizdenim ne istediniz de yapmadım?
gorosei:Shanks bu kaçıncı bizden önce Kaido ile Big mom'a da gitmişsin önüne gelene yalvarıyorsun seni biz bile kurtaramayız.

Shanks:bakın karasakal beni dövecek yardım edin bende sizdenim ne istediniz de yapmadım?
gorosei:Shanks bu kaçıncı bizden önce Kaido ile Big mom'a da gitmişsin önüne gelene yalvarıyorsun seni biz bile kurtaramayız.
Hakkında soru soracakları kişinin Teach olduğuna niye bu kadar eminsin ki ? Shici oldu 2 yıl önce ve ortalama 2 yıldır da yonkou ve hakkında hiç bir şey bilmiyorlar ve başka yonkou'yu çağırıp soru soruyorlar ? Şapkanın daha önce shanks'a ait olduğunu da gelen geçen bildiğine göre luffy hakkında soracaklar.Shanks hükumet tarafında çıkar mı onu bölüm içi diyaloglarda göreceğiz gösterirlerse.

Kasksısıskss tüm dediklerinin tam tersi gerçekleşti la mangada skdkdldlslsllsls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık