Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks zamanında Roger'ın gemisine ajan olarak sokulan Cp örgütünün kurucusuydu.Sonra ihtiyarlar korsan olarak devam etmesine karar verdiler.İmparatorlardan biri olmasına izin verdiler devam et dediler.Eğer dengeler bozulursa bir başka imparatoru tayfasıyla saf dışı bırakacaktı.Sürekli imparatorların ittifak kurmalarını engelledi.Kaidonun savaşa gelmesini engelledi hepsi dünya hükümetinin çıkarları içindi. :D Tek kontrol edemediği konu karasakal konusu olmuştu.Karasakal bunun ne mal olduğunu bilen tek kişiydi.Ona herşeyi anlattıktan sonra öldürecekti fakat karasakal beklediğinden çok güçlü çıktı ve gözündeki yarayı verdi.
Yüzde yüz katılıyorum bu shanks iblisi eski Cp lideri Rogeri zehirleyen kişide kendisi.

Son boss tur belki. Ana villian.
Eğer Shanks Gorosei ile gizlice görüşüyorsa(sürekli) benim iddiam şöyle: Malum teoriler var Shansk'ın Roger'ın isteği üzerine seçilmiş kişiyi(Luffy) beklediğine dair. Shanks Luffy için hükümet tarafından gelecek büyük tehditleri öğrenmek ve engellemek için onlarla görüşüyor olabilir. Belki kehanette son savaşta seçilmiş kişiyi tehdit edecek devasa bir tehlike çıkacaktır ve Shanks'ta bunun hükümetten geleceğini düşünüp onlarla görüşme içine girmiş olabilir.:a: Hep Shanks'ı iyi göstermeye çalışıyoruz da umarım bir sıkıntı çıkmaz Shanks'tan.

Fişşek değil kalleş çıktı bu. Şahin gözlüm gelse de diğer kolunu da o olsa keşke.
Luffy'nin posteri götürüp bunun gibi hasbelkader bunun gibi anasının gözü nasıl seninle ilişkili olur demeye mi gitti acaba. Senki engelli haklarından tam yararlanıp yonkou olan diye.
Oda'dan bunun cevabını bekliyorum. :D

Hep 3'ü dolanıyor. :D Bu abi hiç oturmuyor.
Biraz da şöyle şekil durayım diyor herhalde.

Zaten balığa kol kaptırmasıyla belliydi. Bunu beleşten yapmışlar yonkou. Karşısına başka güçlü korsan çıkıncada kral haki salıp kaçıyor.

Eğer Shanks Gorosei ile gizlice görüşüyorsa(sürekli) benim iddiam şöyle: Malum teoriler var Shansk'ın Roger'ın isteği üzerine seçilmiş kişiyi(Luffy) beklediğine dair. Shanks Luffy için hükümet tarafından gelecek büyük tehditleri öğrenmek ve engellemek için onlarla görüşüyor olabilir. Belki kehanette son savaşta seçilmiş kişiyi tehdit edecek devasa bir tehlike çıkacaktır ve Shanks'ta bunun hükümetten geleceğini düşünüp onlarla görüşme içine girmiş olabilir.:a: Hep Shanks'ı iyi göstermeye çalışıyoruz da umarım bir sıkıntı çıkmaz Shanks'tan.
bu teorinin tutması lazım yoksa Türk filmine bağlayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık