Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cık cık Kureha Rock'tan 2 nesil önceki korsanlardandı.
Ayrıca güzel ablamız Shakky tesadüfe bakın ki korsanlığı 40 yıl önce bırakmış!

Şaka maka gerçek Rocks üyesi buldum ödülümü isterim.
:sapkali: Daha güzeli geliyor, tarih merakı ile meşhur abimiz Teach. Impel Down'dan topladığı tüm mahkumlar ve Luffy, Shanks gibi kemik korsan tayfa yapısını benimsemesi. Bunların hepsi Rocks' grubundan özendiği şeyler olabilir. Sonuçta bu grup Roger ve Beyazsakal'dan önceki çağın liderleriyse tarihte isimleri geçmek zorunda. Ve bil bakalım 40 yıl önce kim doğmuş. Marshall D. Teach. Garp'ın yendiği Rock lideri Teach'in babası :oleyo2::oleyo2:.

Bölüm çok güzel, kısa vadede açıklanmayacak sayısız gizem var.
*** Orlumbus krallıktan ayrıldı nereye gidiyor?
*** Kaidonun BMye olan ömür borcu ne, yoksa ölümsüzlüğü buraya mı bağlayacak?
*** Bölümde tanıtılmayan amiral adayları nasıl ve nerden çiktılar?
*** Mangakanın hikaye uzatma itemi Kayalar grubu kimlerden oluşuyor, kaptanları eceliyle mi öldü birisi mi öldürdü?
*** Garp nasıl kahraman oldu? Kayalar grubuyla nasıl bir geçmişi var?
*** Lucci ve ekibi hükumetle kavgalıydı nasıl ve ne şekilde Cp0a katıldılar?
*** CP0daki tanıtılmayan Dressrosada gözüken maskeli kim? Cp0ın başındaki Dofun konuştuğu maskeli kim?
*** Dofun amcası Neptüne nasıl yardım edecek? Geçen bölüme bağlardak Dofun hapisten çıkması veya ölmemesi için bir şey yapabilir mi?
*** Shanks hangi korsanla ilgili görüşmeye geldi? Luffy mi, Kaido mu, BB mi, Linlin mi yoksa Kayalar grubunun yeni lideri mi?

Bu hususlar yüzlerce bölüm açıklanmayacak muhtemelen ancak benim en çok ilgimi çeken Garpın kahraman olma muhabbeti var. Pek çok arkadaş Garpın Kayalar grubunun liderini tokatladığını, kaptan ölünce grubun dağıldığını tahmin etmiş. Lakin bana bu durum mantıksız geldi şahsen. Kobiye şu anda Kahraman Kobi diyorlar. Yaptığı iş de Lawın 100 korsanın kalbini aldığı adada sivil halka yardım etmesi. Kahraman Kobi henüz Albay rütbesinde ve daha çok genç. 40 yıl önce Garp 30lu yaşlarında falandır. Daha Çinjaoyla kapışmamiştır muhtemelen. Rogerın KK macerası bile 25 yıl önce gerçekleşiyor, bahsedilen tarih ise bundan 15 yıl öncesi. Garp genç ve kesinlikle zirve halinde degil. Tahminimce aynı Kobi gibi ada halkını kurtarma muhabbeti döndü orada. Genç ve toy Garpa kahraman dediler. Bölümün en can alıcı kısmı da grubun yeniden güçlenmesi ihtimalinin Garpta yarattığı heyecan duygusudur kesinlikle. Adam hala güçlü rakip kovalama derdinde, hiç değismiyor. :)

Cık cık Kureha Rock'tan 2 nesil önceki korsanlardandı.
Ayrıca güzel ablamız Shakky tesadüfe bakın ki korsanlığı 40 yıl önce bırakmış.
Zamanında Garp tarafından kovalanmış ve gerçek yaşını gizliyor!

Şaka maka gerçek Rocks üyesi buldum ödülümü isterim.
Benim aklıma yattı. Tebrikler belki OP forumları arasındaki üyeleri ilk biz bulduk(benimkileri de dahil ettim).:alkis:
Ancak Shakky'nin olabilitesi daha fazla kabul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık