Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu bölüm bu kadar çok konuşulduğuna göre wano arc geldiğinde her bölüm için en az 500 sayfa olabilir diyorum bunun düşüncesi bile korkunç ..

bu bölüm bu kadar çok konuşulduğuna göre wano arc geldiğinde her bölüm için en az 500 sayfa olabilir diyorum bunun düşüncesi bile korkunç ..
Ben okuya bildiğim kadar yorum okumaya çalışıyorum oda ciddi yazanları.
Benim düşüncem konu açıldığında bölüm hakkında ve gelecek bölüm ile ilgili konuşulması gerekirken genelde geyiğe dönüyor çoğunlukla o yüzden bu kadar sayfa oluyor :)

O değil de BM in hareketleri gözardı ediliyordu dan kasıt şimdiki durum olmayabilir mi?
Sanki her zaman geçerli gibi duruyor.
Birde BM-Kaido Wano da.Zoro kaido ve shogunun kelleyi almadiysa daha bizim tayfa gidici.Bu sefer kesinlikle yardım lazim.Yonkuo ayarı bi yardim hemde.Marco hafif kalır.Bu rocks bunun için ortaya atilmiş olabilir.Belki yeni kaptanlari da Garp çikar.

138 sayfa olmus aslında gerçekten güzel teoriler okumak istiyorum ama o kadar boş gereksiz mesaj yazanlar oluyoki şayet üstümdeki kişi gibi o yüzden bakamıyorum

Arc içindeki bölümler anca müthiş bir dövüş varsa çok konuşulur. En çok konuşulanlar normal şartlarda iyi ve yeni bilgilerin geldiği bölümlerdir. Dünya gündemini etkileyen, büyük isimlerin olduğu yada yeni bir gizemin ortaya çıkması/açıklanması gibi şeyler her zaman çok tutulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık