Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Garp bu Rocks olayında endişeleniyorda, telaşeye vermiyor. Kolay mı öyle, Roger'dan önce denizlerin hakimi bunlar

Bir şey farkettim. Bunu buraya yazmak olur mu bilmiyorum ama başka yazacak bir yer bulamadım.
Shakky'nin tshirtündeki simge Kozuki Clan'ın da ki simgeye benzemiyor mu?
Yani tamam çok da benzemiyor olabilir ama bence bir alakası vardır. Bir de Shakky'nin hep giydiği örümcekli bir kıyafeti var ondada 8 adet ayak var. (Zaten örümceklerin 8 ayağı vardır bu değişik bir şey değil ama bence Oda oraya öylesine örümcek çizmemiştir. Bu Kozuki Klanının 8 ile ilgili baya bir olayı var onun ile ilgili olabilir bence.
Ya da büyük ihtimal ben saçmalıyorum.

Bu arada Aokiji neler yapıyor? Bayadır gözükmüyor. En son yer altına inmişti. Mafyalar, korsanlar falan. Adam sistemide sorguluyor. Rocks/Locks ile tanışmış olabilir mi? Adam güçlü, eski amiral. Geçmişte denizcilere yenilen bir korsan takımı var. Niye arkasına almasın bu gücü.

Bu arada Aokiji neler yapıyor? Bayadır gözükmüyor. En son yer altına inmişti. Mafyalar, korsanlar falan. Adam sistemide sorguluyor. Rocks/Locks ile tanışmış olabilir mi? Adam güçlü, eski amiral. Geçmişte denizcilere yenilen bir korsan takımı var. Niye arkasına almasın bu gücü.
Salla Kuzan'ı ya boş boş takılıyor o.

Bir şey farkettim. Bunu buraya yazmak olur mu bilmiyorum ama başka yazacak bir yer bulamadım.
Shakky'nin tshirtündeki simge Kozuki Clan'ın da ki simgeye benzemiyor mu?
Yani tamam çok da benzemiyor olabilir ama bence bir alakası vardır. Bir de Shakky'nin hep giydiği örümcekli bir kıyafeti var ondada 8 adet ayak var. (Zaten örümceklerin 8 ayağı vardır bu değişik bir şey değil ama bence Oda oraya öylesine örümcek çizmemiştir. Bu Kozuki Klanının 8 ile ilgili baya bir olayı var onun ile ilgili olabilir bence.
Ya da büyük ihtimal ben saçmalıyorum.
Saçmalamak demeyelim de ikisinde de kuş, daha doğrusu balıkçıl figürü olduğu için benzetmiş olabilirsin.
Ama hayır ikisi farklı :D

Pek Kuzan'ın kişiliğine göre değil. Ha dersen "Karasakal ile niye takılıyor"?
Kuzan'ın muhtemel ajan olmasına bağlıyorum o durumu.

Spoiler olmasa bu konu daha 200-250 ye kadar giderdi.
Düzgün spoiler verilse eskisi gibi keşke bütün bölümü milletin önüne yığıyonuz hiç tadı kalmıyor buraların kimse bir şey tartışmıyor :'(

Spoiler olmasa bu konu daha 200-250 ye kadar giderdi.
Düzgün spoiler verilse eskisi gibi keşke bütün bölümü milletin önüne yığıyonuz hiç tadı kalmıyor buraların kimse bir şey tartışmıyor :'(
Dediğün gibi spoilerde neredeyse bölümün tamamını okuyoruz. Sadece resimler kalıyor. Spoiler konusunda bile neredeyse tüm fimşrlerimizi söylemiş oluyoruz. : o)

Bir kaç konu daha var bölümle ilgili. Ama yorumdan ziyade bölümün anketi çok şey anlatıyor. Gerçekten çok iyi bölümdü. İşin daha güzel kısmı kalan bölümlerin tamamı olmasada bir kaç tane daha çok çok güzel bölüm okuyacağımız kesin. : o)

Big News seçeneği yanıltıcı bir unsur olabilir ama 903. bölüm daha çok rağbet görmüş gibi. Belki dört gün içinde durumlar değişir. Not: Oy açısından diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık