Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon Shanks'ın soyunu sopunu sorgulatır. Adam D. soyunun en başşaklısından artı Luffy'nin kanını aldığı adam. Shanks anca kapşonlu montla Gorosei'nin karşısında el pençe oturmak için destur istesin. Dragon o morukların koltuklarını alıp karşısında tek sıra ayakta bekletir.

Bende onu diyorum işte madem Kaido gücünde ne diye 500 milyonluk çöp için dağlarla antreman yaptım diyor?Genç Wb nin Ace gibi adamı uykuda teklediğini düşünürsen Garpın nefes almasıyla chinjaonun ölmesi gerekirdi.
Girişinin havalı olması gerekiyor birilerinin. Mangakanın orda parlatabileceği tek kişide o idi orada Luffy'den başka.

Ve şöyle birşey var Garp başkan geliyor tek atıyor gidiyor :D yav hala garpın gucunu mıllet anlayamadı oda reis daha ne yapsın ya :D adam rogerdan önce kahraman olmuş o devrin en t*şaklı grubunu paket etmıs sonra ustune bırde roger ıle ugrasmıs hala adamı kucumsemeye calısıyorlar ALLAH için son mangada Garp'ın gülüşüne baksanıza adam 2 yonkou bırlesıcek toruna dalıcak umursamıyor rockslardan bahsederken tekrar bırlesırlerse hayal edecegıız guc cıkar dıyor ve bu adam zamanında onlar ıle vs atmıs :D
O ailenin öyle kimseyi tınlamama sorunu var. Dragon'da öyle Luffy'de Garp'ta.

Dragon Shanks'ın soyunu sopunu sorgulatır. Adam D. soyunun en başşaklısından artı Luffy'nin kanını aldığı adam. Shanks anca kapşonlu montla Gorosei'nin karşısında el pençe oturmak için destur istesin. Dragon o morukların koltuklarını alıp karşısında tek sıra ayakta bekletir.
Hocam senin Shanks ile alıp veremediğin ne? Gayet düzgün bir adam o olmasaydı Luffy şu an denizciydi. Tamam Dragon olmasaydı şu an Luffy yoktu ama denizci olacağına olmasın daha iyi. Ayrıca meyesiz bir vs de kesinlikle Shanks'ın alacağını düşünüyorum ki meyveli bir vs olsa bile Shanks alır bence.

Hocam senin Shanks ile alıp veremediğin ne? Gayet düzgün bir adam o olmasaydı Luffy şu an denizciydi. Tamam Dragon olmasaydı şu an Luffy yoktu ama denizci olacağına olmasın daha iyi. Ayrıca meyesiz bir vs de kesinlikle Shanks'ın alacağını düşünüyorum ki meyveli bir vs olsa bile Shanks alır bence.
Yok ya alıp veremediğim yok takılıyorum öyle , yoksa çok ilgilendiğim bir karakter değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık