Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erken konuşmak istemem daha bölüm çıkmadı ama bu şapka konusu beni.biraz rahatsız etti açıkçası. Bu güne kadar şapkanın Roger'e ait olduğunu bilenler Roger'i hatırladı o kadar. Onun dışında kimse ona hazine muamelesi veya ekstra bir güç muamelesi yapmadı. Amiraller, Garp en önemlisi Dof vs.
Dof ele geçirmeye çalışmadı şapkayı. Dof gibi birisinin şapkanın Roger ve Shanks'den kaldığını bilmiyor olma durumu yok bence. Bu sebeple hazine veya eksta bir güç atfedilirse benim açımdan bir şeyler oturmamış olur ŞİMDİLİK.

Bu sebeple Şapkadan Kutsalların Korkusu, D'nin iradesinin çıkmasını bekliyorum. Spoiler'e göre pek böyle değil gibi ama biraz belirsizlik var.

Rogerden çok önce bir D. tarafından büyük zarar verilmiş olabilir Dünya Hükümetine, Kutsallara. Luffy başta önemsenmese de hem bir D. Olması hem de şapka sahibi olması sebebiyle bu korku bir şekilde gündeme gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Şapkanın Kutsal açısından maddi veya manevi değeri değil. Korkusu var gibi geliyor.
Amiraller, Garp ve diğer yüksek rütbelilerin şapkadan haberi yoktur belki. Eğer şapka hazine ise bilen sadece Dof'tu, o da Luffy'nin şapkasını sıradan bir hasır şapka olduğu için almaya çalışmamış olabilir. Gerçi dediğin gibi daha bölüm çıkmadı erken konuşmak istemem ben de. Çıkınca daha net anlarız durumu.

Onun dışında korku muhabbetine katılıyorum. Eskiden bunlarla savaşan birinin şapkasını saklamış olabilirler. Ama işin ilginç yanı da bu zaten. Neden sakladılar? Bu hafta öğrenemeyeceğiz gibi. :/

Şimdiden ilk tahmini ben yapayım bari. O şapka Joy Boy'a ait olabilir. Görür görmez aklıma ilk o geldi.

Güzel bölüm olacak gibi ama Charloss kutsal malı bizim deniz kızına göz dikmiş bakalım ne olacak şapka Rogerın kendi şapkası olabilir mi acaba merak ettim?

Güzel bölüm olacak gibi ama Charloss kutsal malı bizim deniz kızına göz dikmiş bakalım ne olacak şapka Rogerın kendi şapkası olabilir mi acaba merak ettim?
Kendi şapkası değil de benim şapkam diye yutturduğu şapka olabilir diye düşündüm ben. Bu sebeple Luffy'deki şapka önemsenmemiştir. 903. Bölüme kadar.

Yakında Lütfü'nün de ünvanları sıralanır. Kafadan 3 tane var bende. Aklına gelen yazsın :D
Seçilmiş çocuk, Dünya'ya şafağı getirecek olan, korsanlar kralı...

Kendi şapkası değil de benim şapkam diye yutturduğu şapka olabilir diye düşündüm ben. Bu sebeple Luffy'deki şapka önemsenmemiştir. 903. Bölüme kadar.
Olabilir de.Söyle de olabilir mi acaba kitabelerin birleşince ortaya çıkan haritayı şapkanın bir yerine şifrelemiş veya haritasını içine saklamıştır belki.

Aydan gelen Hasırşapka klanının Dünya'yı ele geçirmek için uygulamakta olduğu bin yıllık planın son iki ayağından biri olan Roger'ın bu işi Luffy'e bırakmış olması sonucunda takip ettiğimiz bu hikâyenin yavaş yavaş sonuna gelmekte olduğumuzun bir göstergesi değil de nedir bu?!!?! Oh bir güzel Twei'ledim. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık