Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakarsın Luffy'nin Annesi Kutsal ejder çıkar o yüzden Dragon bu sistemi yıkmaya çalışıyor sevdiği kadını kurtaracak falan :D

Hahaha. Bu Vegapunk da çakal çıktı. İnsan Caesar'a da gösterir nasıl yapıldığını. Garibim kaç arc'tır dev üretme derdinde. :oleyo2:

Yeni önemli bir karakter olabilir. Sakalı, daha doğrusu yüzü Gorosei'lerden uzun boyunlu ve uzun sakallı adamı andırdı biraz. Yada bana öyle geldi :bilmem::confused:
Sana öyle gelmiş bence ya da Vegapunk beynine Gorosei çakması birinin görüntüsünü işlemiş. Halüsinasyon görüyorsun efendi!!

Ya Roger'den önce Kutsallar'a dert olan bir dev ise?

Malum devlerden de D. Var.

Saul bir D. idi : o)

Ya da dev gibi olan insanlar var One Piece de. Öyle yarı dev bir adam da olabilir.

Sana öyle gelmiş bence ya da Vegapunk beynine Gorosei çakması birinin görüntüsünü işlemiş. Halüsinasyon görüyorsun efendi!!
Zaten alttaki resim işi bozuyor. Adamın kafada diken gibi şeyler var. Üstteki resme göre bir çıkarım yaptım :D Doğru söylüyorsun. Uykusuzluk kafa yaptı herhalde :oleyo2:

Zaten alttaki resim işi bozuyor. Adamın kafada diken gibi şeyler var. Üstteki resme göre bir çıkarım yaptım :D Doğru söylüyorsun. Uykusuzluk kafa yaptı herhalde :oleyo2:
Ah ah. :(
@amaneden

Şapka ulusal hazinemiymiş ?
Öyle gözüküyor sanki.
Hadi açıklıyorum şapkayı: Bu şapka dünya hükümetine ya da kutsallara isyan eden ilk korsana,D.'ye- ki bu kişinin bir kutsal olma ihtimali çok yüksek- ait bence.
Ne kadar önemliymiş şapka gör bak. Hâlâ tutuyorlar. :oleyo: Şapka Uranus!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık