Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack eğer Kaido'nun sağ koluysa Kaido'nun çok daha hayvani bi güçte çıkması gerekir. Jack denen asalak sağ kol seviyesi değil olmasıda mümkün değil bana göre. Katakuri ile kapışsalar çocuk döver gibi döver Jack'i.

Jack eğer Kaido'nun sağ koluysa Kaido'nun çok daha hayvani bi güçte çıkması gerekir. Jack denen asalak sağ kol seviyesi değil olmasıda mümkün değil bana göre. Katakuri ile kapışsalar çocuk döver gibi döver Jack'i.
Bence de jack güçlü değil dövüşünü azda olsa gördük o kadar abartılacak gücü yok katakuri öper.
Kaido ya gelince bence çok güçlü 3 tane süpernova baş edemedi :D

Bence de jack güçlü değil dövüşünü azda olsa gördük o kadar abartılacak gücü yok katakuri öper.
Kaido ya gelince bence çok güçlü 3 tane süpernova baş edemedi :D
Katakuri önce kendisinden her branşta zayıf olan lastik çocuğu dövsün, Jacki biraz zor döver Katakuri. :)

Jack dediğiniz adam, tek kollu her yeri sargılı yatarken Luffynin çok güçlüsün amca dediği Inu ile tek bacaklıyken Bege topuk yaptıran Neko ikilisine karşı 5 gün 5 gece hiç dinlenmeksizin, çay çörek molasi vermeksizin, az oturayım da hakim yenilensin demeksizin kapışmış, üstüne 5 gemilik filoya kafa atıp 2 sini batırmış üstüne muhtemelen dünyanın en büyük filinden hortum yemiş, beni burdan alın daha dövüşecez diyen bir adam. :)

Katakuri gibi Gsiz Luffyi saatlerce dövüp yorgunluktan bayılan birisi Jacki anca rüyasinda yener. :)

Katakuri önce kendisinden her branşta zayıf olan lastik çocuğu dövsün, Jacki biraz zor döver Katakuri. :)

Jack dediğiniz adam, tek kollu her yeri sargılı yatarken Luffynin çok güçlüsün amca dediği Inu ile tek bacaklıyken Bege topuk yaptıran Neko ikilisine karşı 5 gün 5 gece hiç dinlenmeksizin, çay çörek molasi vermeksizin, az oturayım da hakim yenilensin demeksizin kapışmış, üstüne 5 gemilik filoya kafa atıp 2 sini batırmış üstüne muhtemelen dünyanın en büyük filinden hortum yemiş, beni burdan alın daha dövüşecez diyen bir adam. :)

Katakuri gibi Gsiz Luffyi saatlerce dövüp yorgunluktan bayılan birisi Jacki anca rüyasinda yener. :)
Bence kata daha iyi jackden kata inu nekoyu kare mochiyi açıp rahat yenerdi.

Jack Cracker ayarı belki 1tık fazlasıdır bence.Ödülü de sivil katliam,ada basmalardan geliyordur muhtemelen diye düşünüyorum.Kata yalan eder Jack'i.Katakuri'nin ana karakter Luffy'i öldürmesi bekleniyor galiba.Ace vs Jinbei'de 5 gün sürdü bu bir kıstas değil bana göre.

Kaido en güçlü ondan şüphe yok jack sağ kol gibi duruyor olmazsa çok iyi olur.

Bence kata daha iyi jackden kata inu nekoyu kare mochiyi açıp rahat yenerdi.
Jack seviyesinde bir hayvanın Mamut formundaki fiziki gücü düşünüldüğünde bir tarafta o mamutu kaldırıp atan bir Neko var diger tarafta o mamutun bina yıkan hortumunu tek eliyle karşılayan bir Inu var. Inu ve Neko ayrı ayrı karşılarlar o kare moçiyi, hem de Luffy gibi elleri falan da şişmez.

Jack Cracker ayarı belki 1tık fazlasıdır bence.Ödülü de sivil katliam,ada basmalardan geliyordur muhtemelen diye düşünüyorum.Kata yalan eder Jack'i.Katakuri'nin ana karakter Luffy'i öldürmesi bekleniyor galiba.Ace vs Jinbei'de 5 gün sürdü bu bir kıstas değil bana göre.
Katakurinin Luffyi yenmesi, perisan etmesi bekleniyordu. Her skillde üstündü Luffyden ancak Luffy şapkayı ağzına koyup yoluna baktı.

Ace vs Jinbeyle uzaktan yakından en ufak benzerliği yok. Ace vs Jinbede ikisi de dinlenme fırsatı bulamadı ve aynı anda yere düştüler.

Inu / Neko vs Jackte ise Jack 5 gün hiç dinlenmezken rakipleri 12 saat uyuyup geri geliyordu. Hakinin biten bir şey olduğunu ve Luffynin hakisinin 10 dakkada fullendiğini düşündüğün zaman Jackin nasil bir hayvan olduğunu daha rahat kavrayabilirsin.

Diğerlerinin adları King ve Queen oldukları kesin ise bunlar iskambil kartlarına göre belirlenmiş diyebiliriz. Bu durumda sıralama
King(papaz)>Queen(kız)>Jack(Vale) hatta bu sıralamaya Kaido'nun bayrağı altında olduğu için ve Dof ailesinde de iskambil teması olduğu için dahil edilebilirler. Dof'un lakabı Joker. Joker her kartın yerine geçer. Bunu ek bilgi olsun diye yazdım. Her oyunda kullanılan bir kart değil diye biliyorum. Yanlışım olabilir. Yani 4. tümen komutanı pozisyonuna sokabiliriz kendisini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık