Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapaktaki kızı ya da çocuğu diyeyim merak ettim. Columbus o herhalde.

Öncelikle Oda Mary Geoise'yi çok çok iyi çizmiş. Travelator, yürüyen kaldırım demek. Sterry salağının "modern makine" olarak adlandırdığı şeyin köleler tarafından çalıştırılıyor olması ince bir nüans olmuş ve oldukça üzücü. Buradaki sistemin değişmesi gerektiği apaçık ortada artık ve geri dönüşü yok.

Shirahoshi ve Sterry'nin böyle karakteristik detayları(orman mı diye sorma ve korkma gibi şeyler) güzel oluyor.

Charloss malı kıza sulanacak gibi duruyor. Peder de yanındaymış zaten. Bu hususta bir şeyler olabilir.

Oda gene güzel çizimler yapmış; inceledikçe birçok referans bulacağımızı düşünüyorum.

Luffy'nin hayatlarına dokunduğu ve iyi yönde değiştirdiği kişilerin bir arada toplanması güzel. Ayrı yetten Sai'nin Leo'ya karşı bu kadar içten davranıp kardeşim demesi de müthiş. Vivi kendini borçlu gibi hissediyor sanki, öyle çizilmiş.

Kinderilla'ya bir şey demiyorum. :( ama elindeki oyuncağı/canlıyı beğendim. Ha aklıma gelmişken Shirahoshi'ye yürüyenlerin arasında da gene yaratıcı bir karakter vardı. Papan diyor. Burada da Kotsu'yu görüyoruz. Ben seviyorum böyle şeyleri.

Doflamingo ve şapka muhabbeti uzun uzun konuşulur, spoiler yorumlarında bin tane şey söylediğim için ayrıca bir şey söylemeyeceğim şimdilik. Şunu bırakayım.

Çok iyi bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık