Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906: Kutsal Toprak Mary Geoise

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şapka sebebiyle Roger olabilir gayet. Ayrıca bana da kadın gibi gelse de başka bir şey çıkması da gayet mümkün.. Diğer yandan oradan sorumlu bir kişi de olabilir; misal Vegapunk ile uyuşan birçok şeyi var. Fazla da kesin bakmamak lazım kısaca.
Vegapunk'un orada ne işi var Allasen, o kim ki Karakuri'li bir maraba, dünya hükümetine çalışan veya öyle gözüken biri (Sureti Haktan Gözüküyor olabilir).

Az daha gömeydin? Köle hatta.
Kendisine ait adası, Labaratuar'ı falan vardır da, Mary Geoise'de olma ihtimali neye dayanıyor merak ettim.

Benim hiç aklımdan bile geçmez Vegapunk'un orada olacağı, ha memleketinin bağlı bulunduğu Krallığın temsilcilerine refakat için bulunma ihtimalİ gelir aklıma yalnız. Ama bir bilimadamı ve meşgul insan, böyle şeyler ile uğraşmaz.

Vegapunk olması çok zor. Marie Geoise diyor bir kere. Ryokugyuu Marie Geoise'de adam Fujitora'ya uzun bir yolculuk yaptın, yaşlı Vegapunk nasıl falan diyor. Vegapunk Marie Geoise'de mi şimdi? Değildir.

Kendisine ait adası, Labaratuar'ı falan vardır da, Mary Geoise'de olma ihtimali neye dayanıyor merak ettim.

Benim hiç aklımdan bile geçmez Vegapunk'un orada olacağı, ha memleketinin bağlı bulunduğu Krallığın temsilcilerine refakat için bulunma ihtimalİ gelir aklıma yalnız. Ama bir bilimadamı ve meşgul insan, böyle şeyler ile uğraşmaz.
Ben direk @Alcatraz 'ın bana yazdığını atayım.
Gastinoyu andırması ve Oda'nın Caeser üzerinden Gastino şekliyle Vegapunka gönderme yapması yüksek olası. Kolunu çıkardığı yer ile omuzu arasındaki uzaklıkta Vegapunk'a benziyor.
+
"Devrimcilerin çoğu MJ'ye geldi ya hani. Kumadan anladığımız kadarıyla Vegapunk'unda Devrimcilerle bir ilişkisi var. Vegapunk'unda habersiz bir şekilde gelme olasılığı var."
+
Vegapunk olması çok zor. Marie Geoise diyor bir kere. Ryokugyuu Marie Geoise'de adam Fujitora'ya uzun bir yolculuk yaptın, yaşlı Vegapunk nasıl falan diyor. Vegapunk Marie Geoise'de mi şimdi? Değildir.
Atladığın şey Fuji'nin gittiğinde Vegapunk'ı görememiş olması.

Bana kalırsa da Vegapunk değil ama bu kadar net olmayın diye söylüyorum ben.:bilmem:

Doflamingo ya suikat düzenlenecekse eğer cp01 takımı yapabilir :D keşke doflamingo kurtarılsa çok güzel olur. One piece korsan diyebileceğim karakterlerden biri ilk çıktığından sonra her gördüğümde hayranlıkla izlediğim :D ne kadar shanks fanı olsam da:oleyo2:

Magellan'ın karşısına çıkacak kişi %75 ihtimalle Rob Lucci olur, %25 ihtimalle Kizaru olur. Bentham kargaşada kaçar, Kamabakka'ya gelir, gemi ayarlayıp Wano'ya ilerler.

Şuanki kutsal ejderler nasıl baloncuk kullanıyorlarsa, zamanın kutsal ejderleri olan D'ler de hasırşapka kullanıyorlarmış. Büyük hasırşapka Kayıp Yüzyıl sonu yok olan Great Kingdom liderinin şapkasıdır. Elinde poster olan eleman da Mariejois lideridir.

Bakalım ne kadarı tutacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık