Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir tarafta Luffy Wano'a giderken diğer yandan Reverie'i nasıl işleyecek bu adam?

Luffy'nin olmadığı 1 tek arc bile olmadı. Acaba şaşırtıp bir süre Sabo'u mu işleyecek. Yoksa her zaman ki gibi biz WANO bitişi Reverie'de olanları görecez.

Bir tarafta Luffy Wano'a giderken diğer yandan Reverie'i nasıl işleyecek bu adam?

Luffy'nin olmadığı 1 tek arc bile olmadı. Acaba şaşırtıp bir süre Sabo'u mu işleyecek. Yoksa her zaman ki gibi biz WANO bitişi Reverie'de olanları görecez.
Toplantı yapılamayacak muhtemelen savaş ilanı sebebiyle. OHAL ilan edilir. :oleyo:

Niçin hükümetin köpeği için çalışıyor diyen Ivankov. Asıl onun hiçbir şeyden haberi yok. Savaş alanında da kafası karışıktı, savaş boyunca da bir cevap bulamadı. O yüzden Dragon'a soruyor. Mantıklı olan da bu zaten. Kuma devrimci, Dragon'un haberi nasıl olmaz...
Ben de öyle dedim zaten. Sen kronolojiyi kaçırmışsın. Ivankovun hiçbir şeyden haberi yok, burası sabit. Lakin Kumayla ilgili ilk soruyu soran Dragon, Ivankov hiçbir şey demeden Dragon her zamanki endişeli yüz ifadesiyle Kumaya ne olduğunu öğrenmek istiyor. Belli ki onun da bir şeyden haberi yok. Kuma devrimci diye her şeyi söyleyecek diye bir şey yok. Ki komutanlar her gün toplanmıyor, en son 2 yıl önce çağrıldılar bir de geçen hafta işte. Dragona devrimcilerden gelen bilgiler genelde herkesçe bilinen haberler veya krallıkların düşmesı şeklinde gösterildi. Bu kadar gizli bilgiyi denden mushi ile aktaramaz Kuma.

Bir diğer husus Ivankov Kumanın lord olduğunu da bilmiyor. Burada iki soru var Ivankov ićeriye ne zaman girdi, Kuma ne zaman Lord oldu? Belki de Croco sonrası yapılan toplantıdan çok kısa süre önce lord oldu bu adam, bilemiyoruz. Bu açıdan ben Kumanın çok sonradan vegapunkla birlikte veya tekrar karşılaşıldığında yeniden detaylı işleneceğini düşünüyorum.

Kuma kendi insiyatif kullanmış olabilir ve kendisini feda etmişler bazı şeyler karşılığında.
Aynen tam olarak bundan bahsediyorum.

Ben de öyle dedim zaten. Sen kronolojiyi kaçırmışsın. Ivankovun hiçbir şeyden haberi yok, burası sabit. Lakin Kumayla ilgili ilk soruyu soran Dragon, Ivankov hiçbir şey demeden Dragon her zamanki endişeli yüz ifadesiyle Kumaya ne olduğunu öğrenmek istiyor. Belli ki onun da bir şeyden haberi yok. Kuma devrimci diye her şeyi söyleyecek diye bir şey yok. Ki komutanlar her gün toplanmıyor, en son 2 yıl önce çağrıldılar bir de geçen hafta işte. Dragona devrimcilerden gelen bilgiler genelde herkesçe bilinen haberler veya krallıkların düşmesı şeklinde gösterildi. Bu kadar gizli bilgiyi denden mushi ile aktaramaz Kuma.

Bir diğer husus Ivankov Kumanın lord olduğunu da bilmiyor. Burada iki soru var Ivankov ićeriye ne zaman girdi, Kuma ne zaman Lord oldu? Belki de Croco sonrası yapılan toplantıdan çok kısa süre önce lord oldu bu adam, bilemiyoruz. Bu açıdan ben Kumanın çok sonradan vegapunkla birlikte veya tekrar karşılaşıldığında yeniden detaylı işleneceğini düşünüyorum.

Kuma tayfayı dağıttıktan sonra sorguya çekileceğini ve devrimci bağının olduğunun anlaşılacağını biliyordu.O yüzden hemen akabinde Vegapunk'tan beyin ölümünü gerçekleştirmesini istedi.Bu hareketinin pahalıya mal olacağını iyi biliyordu.Devrimciler açısından sorgulanması kötü olacaktı.O yüzden Luffy'e tekrar görüşmeyeceğiz dedi.Bu mevzunun böyle olduğunu düşünüyorum.

Kuma ajan olarak gitmiş sonra kendi kafasına göre hareket etmiş olabilir.Bu da liderin tam kontrolü olmadığını gösteriyor.Fikir adamı diyorduk ama böyle her adamı kendisi at koşturacaksa bu yapılacak işler planlanan hareketler nasıl muntazam şekilde ilerliyor bu devrimcilerde bilemiyorum.

Ace'e teklif edilen Shichibukailığı alan kişi Kuma oldu herhalde,diğer herkes uzun süreli gözüküyor çünkü. Peki bunlardan önce kim vardı acep, kim kovuldu da Ace'e teklif geldi ve Kuma oldu?

Yine aşağı yukarı bu kadar iri olursa muhtemelen kullanım süresi Boundman'den daha kısa olur. Daha çok enerji tüketir diye düşünüyorum.

Burada genel G4 için söylese de o kadar şişkinliğin bu kadar sürede erimesi Tankman'nin ne kadar çok enerji tükettiğini gösteriyor. Bu sebeple normal şartlarda yine bu şişman bir G4 diğerlerine göre daha çok enerji tüketir ve daha kısa süre kullanabilir diye düşünüyorum.
Aynen bu tarz bir şişmanlık bekliyorum Tankman'dan. Bu kadar çok enerji harcamasının nedeni savunma ağırlıklı bir form olduğu için çok fazla haki basıyor Luffy. Hakiyi daha çok kullandığı için enerjisini çabuk tüketiyor. Sebebi bu olmalı herhalde. Süre konusuna katılıyorum.
Sanji nın Germa dan aldığı kıyafetı Luffy giyerse bu değerlerden farklı bir form olur mu ?
Luffy kullanmaz ama yeni bir G4 çıkarsa bu üçünün de özelliklerini kapsayan bir form olabilir. Hem saldırı hem savunma hem de hızlı bir yeni G4 formu bekliyorum. Kıyafet konusunda ise Luffy yerine Sanji'nin kullanacağını ama Franky ve Usopp'un da bir şekilde el atacağını düşünüyorum.

Şöyle bir sıkıntı var, Ivankov Kumanın Px olduğunu bilmiyordu, hadi o IDdeydi o yüzden bilmemesi normal desek bile Dragon un da Kumadan haberi yok. Kumaya ne olduğunu merak ediyorum diyor adam. Px projesinden haberdar olsa Kumanın insan silaha dönüşeceğini ve aklını kaybedeceğini bilmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Kuma Lord olarak ajanlik yapmış lakin kimseye Pxden bahsetmemiş, gizli tutmuş diye düşünüyorum.
bu kaçıncı bölümdü acaba ?

Hayır o soruyu soran Ivankov. Zaten Dragon hiç soru sormuyor. İlk iki panelden sonra adam konuşmuyor hiç. Konuşmayı yanlış değerlendiriyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık