Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon un meydan okuması Naruto da ki gibi olursa tadından yenmez .Çünkü Sasukeli ,Zetsulu 5 Hokagenin olduğu toplantı efsaneydi.Umarım Oda o bölümlerden aşağıda kalmaz işler çıkarır.Dragon Amirallerle sözlüde olsa kapışacak artık o çok belli ama muhtemelen Aynı Tobi gibi Amirallere bir sonraki karşılaşmamız savaş alanında olacak derse dadından yenmez

Reverie'de hükümetin, özellikle de denizcilerin şovunu göreceğiz gibi duruyor. Artık sahne sırası denizcilerin. :a:

Yine kata olayına dönülmüş :DD o değilde g4 ile luffy bigmama vurdu bi s. olmadı ona nediyeeceksiniz yumruk yumruğa kaldılar kadın tank resmen :D

Şöyle bir sıkıntı var, Ivankov Kumanın Px olduğunu bilmiyordu, hadi o IDdeydi o yüzden bilmemesi normal desek bile Dragon un da Kumadan haberi yok. Kumaya ne olduğunu merak ediyorum diyor adam. Px projesinden haberdar olsa Kumanın insan silaha dönüşeceğini ve aklını kaybedeceğini bilmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Kuma Lord olarak ajanlik yapmış lakin kimseye Pxden bahsetmemiş, gizli tutmuş diye düşünüyorum.
Güzel detay, kaçırmışım ben burayı. Teşekkürler :sapkali:

Bence ikisinin de Kumaya ne olduğundan haberi yok. Dragonun cümlesi, sen gittin gördün ona ne olmuş anlat modunda. Eğer lafı önce Ivankov açaydı ben de senin gibi düşünürdüm ama Dragon açıyor konuyu. Muhtemelen elemanlarından duydu Kumanın herkese saldırdığını ona ne olmuş diye soruyor. Ivankovun zaten hiçbir şeyden haberi yok. Muhtemelen Kumanin Lord olduģunu bile bilmiyor adam, ki cümlenin devamında demiş zaten, niçin hükümetin kopeği gibi çalışıyor ve sair.
Niçin hükümetin köpeği için çalışıyor diyen Ivankov. Asıl onun hiçbir şeyden haberi yok. Savaş alanında da kafası karışıktı, savaş boyunca da bir cevap bulamadı. O yüzden Dragon'a soruyor. Mantıklı olan da bu zaten. Kuma devrimci, Dragon'un haberi nasıl olmaz...

Bence ikisinin de Kumaya ne olduğundan haberi yok. Dragonun cümlesi, sen gittin gördün ona ne olmuş anlat modunda. Eğer lafı önce Ivankov açaydı ben de senin gibi düşünürdüm ama Dragon açıyor konuyu. Muhtemelen elemanlarından duydu Kumanın herkese saldırdığını ona ne olmuş diye soruyor. Ivankovun zaten hiçbir şeyden haberi yok. Muhtemelen Kumanin Lord olduģunu bile bilmiyor adam, ki cümlenin devamında demiş zaten, niçin hükümetin kopeği gibi çalışıyor ve sair.
Kuma kendi insiyatif kullanmış olabilir ve kendisini feda etmişler bazı şeyler karşılığında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık