Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin ödülü Morgans'ın pohpohlaması ile yükselince yine yonkou seviyesinde görmeye başlayanlar olmuş. Yavaaaş. Bunu en son diyenler Koca Ana yaratığını görünce değil Katakuri'yi görünce geri adım attılar. Uçmayın hemen.
Ben anlamam. Morgans yalan söylemez. Fb gelince Bigmom'ın dayak yediğini görürüz zaten.

:D Arkadaş yazıyorum zaten. Hala daha anlamamazlıktan geliyorsun. İnşallah dediğiniz gibi olur yoksa çekeceğiniz var benden. Zaten olay Luffy BM'yi yendi değil. Morgans'ın yayınladığı şeyden zaten yaşanmış şeylerdir. Zaten bu yaşananların hangi başlıkla atıldığını tartışıyorum ben burda. Ben diyorum ki zaten bunların yapabildiği için Luffy- BM'yi yendi olarak gözüktü. İndirdi çevirisi ise bence kesinlikle yanlış. Kadının adasını yarım tayfayla basıyorsun. Düğününü bozuyorsun. Sağ kolunu ve 3. Komutanı'nı yeniyorsun. Sonrada adamını da ordan alıp çıkıyorsun. Bir anlamda Big Mom'ı rezil rüsva etmiş oluyorsun. Yenmiş gibi oluyorsun. Anlatabiliyor muyum? :D Zaten bu yüzden Big Mom'ın yerine Yonkou olmuyor. 5. İmparator olarak anılıyor. Big Mom inmiş olsa neden Yeni Yonkou yerine 5.İmparator denilsin? Big Mom inmiş olurdu zaten. Yani spoilerdeki diğer içerikler ''indi'' çevirisini anlamsız kılıyor. Bu yüzden Teach Yonkou olmak için biraz daha erken diyor. Bu yüzden Shanks görüşmemiz gereken zaman geldi değil de yaklaştı diyor. Çünkü hali hazırda zaten tam olarak yapmış oldukları duyuldu. Ben bu yapmış oldukları için de ödülün yerinde olduğunu düşünüyorum.

Luffy kendi ödülüne inamıyor değil adam 150 M'ye düştü sanıyordu ödülünü. Herhalde şaşıracak. Artı yüksek ödül alınca sevinen biri Luffy. Aksi şekilde düştüğünde üzülüp ağladığı gibi.

Teach'in olayı ise çok farklı. Bunla alakası yok. Haberlerde zaten Teach WB'ü öldürdü diye söylenmedi.
Senin bu yazdıklarından morgansın haberi var mı ? :D Hacım morgans crackerin indiğini biliyor mu ki ? Olayları sanki luffy tek başına yapmış gibi anlatmışsın herkesin katkısı var bu olaylarda. Crackere karşı nami de dövüştü onun ödülü neden artmadı ? Morgans senin gibi ayrıntıya girdiğini düşünmüyorum. Pasta düştükten sonra morgans adaya gidip oturdu. Sonra luffy zaten ayna dünyasında saatlerce katayla dövüşüyor çıkınca da bir şey yapmıyor luffy. Senin saydığın olayların çoğunda başkaların da yardımı var. Luffy nin ödülü katayı yendiği için artmadı bm yi yendiği için arttı çünkü başlık o. Bir yonkoyu rezil edip 5. İmparator olunmaz. Ha Bm yi öldürmeden yensen 5.imparator olursun.

Ha olur da morgans bm yi yenmedi aslında onu rezil etti gibi bir durum olduğunu açıklarsa kendimi savunmadan haklısın derim. Sanjinin ödülü zaten bm ye olan komploya katıldığı için artıyor. Başarısız bir komplo yüzünden ödülü neden artsın ? Morgans da işte bunu başarılıymış gibi yayınlamış.

Sanji her sevindiğinde kursağında kaldı garibimin. Zoro da Wano'da bir şeyler yapmıştır.
Bir şeyler yapmıştır da ödülü arttığını düşünmüyorum. Sanji zou yu falan kurtardı kaidonun adamlarını falan kovdu adadan ama bir etkisi olmadı.

Dur daha Oda bu ödül olayını komediye çevirecek. Sanji ve zoro tartışacak daha :D

İlk gördüğümde Akainun Luffye sinirlendiğini zannetim meğer başka bir şeye sinirlenmiş Akainu acaba Luffy hakkına ne düşünüyor büyük bir ihtimal keşke elimden kaçırmasaydım diyordur :ehe:

Luffy yonko indirmesine rağmen 1,5 alıyorsa yonkoların ödülleri de aşağı yukarı belli olmuş oluyor aslında.Taş çatlasa 1,7-2 arasında geziyor olmaları lazım.Dragon bile 2,25'den fazla değildir heralde.

Yalnız yalan haber olduğu anlaşılınca Luffy'nin ödülünü düşürmesinler ? Oda'nın yalan haber yaptırmasının amacı ne hala çözemedim.Diğer korsanlar şimdi Luffy'i konuşurken gerçeği öğrenseler Luffy'den soğumazlar mı ? Oda Luffy'i zor duruma mı düşürmek istiyor nedir.

Bölüm türkçesi çıksın ya o değilde tamam ödül fazla 1.1m olabilirdi bazı arkadaşlar çekemiyor tamam bigmom düşmedi ama luffy komutanlarını indirdi düğünü dağıttı sonuç olarak tüm tayfası yokken bile bunları başardı. Shanks fanıyım ama luffy yedirtmem fakat hala benim düşüncem luffy dahaa çok yolu var daha bigmom ile 1-1 dövüşemedi dövüşse ne yapabilirdi orasını da düşünmek lazım gördük katakuride kendini nasıl geliştirdiğini her karşılaştığı kişi için bu gerçek örnek dofu nasıl dövecek derken g4 açtı her şey çıkabilir sonuçta odanın elinde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık