Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yonko indirmesine rağmen 1,5 alıyorsa yonkoların ödülleri de aşağı yukarı belli olmuş oluyor aslında.Taş çatlasa 1,7-2 arasında geziyor olmaları lazım.Dragon bile 2,25'den fazla değildir heralde.

Yalnız yalan haber olduğu anlaşılınca Luffy'nin ödülünü düşürmesinler ? Oda'nın yalan haber yaptırmasının amacı ne hala çözemedim.Diğer korsanlar şimdi Luffy'i konuşurken gerçeği öğrenseler Luffy'den soğumazlar mı ? Oda Luffy'i zor duruma mı düşürmek istiyor nedir.
Bence o ödül artışı tamamen dünyaya hareket getirmek içindi.
Luffy bundan sonra çok zor durumlarda kalacak ve kritik kararlar verecek. 1. Olay jimbe olayıydı. Luffy için zor bir karardı ama şartlar bunu gerektiriyor. Nice insanlar ölecek daha. 1,5 ödülünü boş bir bardak gibi düşün luffy zamanla ve tecrübeyle bu bardağı dolduracak.
Sana şunu söyleyebilirim luffy nin uzun süre ödülü artmayacak.

Ödülü hak etti Luffy az buz şey yapmadı tabi fake newsci biraz abartmış yoksa bu kadar ödül almazdı ayrıca Akainu luffy yerine prensesin kaçırılmasına tepki vermesi ilginç.

Bence o ödül artışı tamamen dünyaya hareket getirmek içindi.
Luffy bundan sonra çok zor durumlarda kalacak ve kritik kararlar verecek. 1. Olay jimbe olayıydı. Luffy için zor bir karardı ama şartlar bunu gerektiriyor. Nice insanlar ölecek daha. 1,5 ödülünü boş bir bardak gibi düşün luffy zamanla ve tecrübeyle bu bardağı dolduracak.
Sana şunu söyleyebilirim luffy nin uzun süre ödülü artmayacak.
Bir yonko adasını basması ve iki komutanı indirmesi(ki biri sağ kol) yine dünyaya hareket getirecek kadar büyük bir olay aslında.Yani dünyaya hareket getirmek için yalana gerek yoktu bence.

Luffy o bardağı zamanla dolduracağına direk yavaş yavaş yükselseydi daha iyi olurdu bence.Şu anlık o ödül gücünü karşılamıyor ve benim pek hoşuma gitmedi.

Bir yonko adasını basması ve iki komutanı indirmesi(ki biri sağ kol) yine dünyaya hareket getirecek kadar büyük bir olay aslında.Yani dünyaya harejet getirmek için yalana gerek yoktu bence.

Luffy o bardağı zamanla dolduracağına direk yavaş yavaş yükselseydi daha iyi olurdu bence.Şu anlık o ödül gücünü karşılamıyor ve benim pek hoşuma gitmedi.
Benim de hoşuma gitmedi pek ama işte değişiklik her zaman iyidir. Yani ben daha çok bu duruma nötr bakıyorum. Hem iyi hem kötü oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık