Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc genel olarak Enies Loby ' e benzetiliyordu. Orada Bon-chan geride bırakılmıştı ve tayfa salya sümük ağlamıştı .Bu arc ise Jimbei geride bırakıldı ama kimse okadar üzülmedi .Burada Oda sensei tayfa artık olgunlaştı,arkada kalan olsada ona güvenimiz tam msj vermiş gibi geldi bana

Bunu yazdığıma inanamıyorum ama Brule'yi beğendim bu bölüm o_O

Alttan altta dayadığı melodi ve duygusal geçişler de güzeldi.

Sonuçta arc, bir sürü çelişkiyle dolu, bir önceki bölümde kurtardığını bırakmaya dayalı, serinin temeline dinamit sokan, saçma sapan karekter değişimlerinin yaşandığı: gereksiz, uzun ve iğrenç bir arctı. Umarım bir daha böyle bir şeyle imtihan edilmeyiz :of:

İçi boş arkadaşlıkları sıkça görmeye başladıkça soğuyorum. Benim için bu seriyi özel kılan en önemli etmendi bu kavram. Yitip gitmesini izliyor gibiyim kendimce...

Çoğu kişi demiş de benim de dikkatimi çekti. Ne bir üzüntü ne bir tedirginlik var bizimkilerde. Bir Carrot ve Sanji'de var biraz diğerlerinde bir şey yok. Benim boğazımdan yemek geçmezdi şahsen :artiz:

İçi boş arkadaşlıkları sıkça görmeye başladıkça soğuyorum. Benim için bu seriyi özel kılan en önemli etmendi bu kavram. Yitip gitmesini izliyor gibiyim kendimce...
Bunun üzerine bir açıklama olması lazım yoksa bence de çok saçma olur şu an. Benim de hiç hoşuma gitmedi şu durum. Benim açıklamam olayları arkada bırakmak için bir tür savunma gibi bir şey olduğuydu. O atmosferi üzerlerinden atabilmek. Umarım değinilir buna.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık