Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen pasta sonradan etkisini gösterebilir. Jimbein söylemine göre bizimkilerin bm nin ordan çıkmaları birkaç saat sürecekmiş yani pastanın etkisini göstermesi için vakit var daha.
Bm'nin çocukları konuşurken kesin konuşmuyorlar. Ana'yı ilk kez böyle mutlu gördük falan diye. Ben Bm'den kontrolünü kaybetmesini bekliyorum açıkçası.

İnsanlar streslerini böyle atıyorlar, anlıyorum.
Naaparsın işte. Çiğ süt emmişiz biz. Bizde böyle durumlar da sizin tarafta nasıl? ( Artık hangi tarafı temsil ediyorsan :D)

Bak işte orada bi yanlışın var. Teach topuk yapmaz sadece gereksiz savaşa girmez.
Yoksa ace den kaçardı wb in karşısına çıkmazdı adam akıllı adam neden boş yere uğrassın. :artiz:
Luffy de gereksiz savaşa girmiyor işte. Adam alacağını almış gidiyor :D Ayrıca Ace çöpünden niye kaçsın ki, ondan Usopp bile kaçmaz :artiz:

İşte mükemmellik konusunda doğru dedin.
Yakaladım seni :D Benim videomu izlemeden yorum yazmışsın. Video 1 dakika 28 saniye, hadi son beş saniyeyi saymayalım,1.24 olsun. Senin benim mesajı okuyup, anlayıp alıntılama yapman en az 2 dakika falan olması lazımdı. Ama sen 1 dakikada geri dönüş yaptın :( Mükemmellik konusunu tekrar düşünmeye başladım şimdi :D

Not: Site bana yanlış yaptı :( İlk baktığımda benim mesajım 1 dakika önce, seninki ''az önce'' diye gözüküyordu. Şimdi baktım da benimki 5 dakika, seninki de 3 dakika olmuş. Kim ayarlıyor bu zamanları kim kim kim? Ben bu oyunu bozarım arkadaş :(

Not-2: Şimdi de 7'ye 6 gözüküyor. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık