Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakaladım seni :D Benim videomu izlemeden yorum yazmışsın. Video 1 dakika 28 saniye, hadi son beş saniyeyi saymayalım,1.24 olsun. Senin benim mesajı okuyup, anlayıp alıntılama yapman en az 2 dakika falan olması lazımdı. Ama sen 1 dakikada geri dönüş yaptın :( Mükemmellik konusunu tekrar düşünmeye başladım şimdi :D

Not: Site bana yanlış yaptı :( İlk baktığımda benim mesajım 1 dakika önce, seninki ''az önce'' diye gözüküyordu. Şimdi baktım da benimki 5 dakika, seninki de 3 dakika olmuş. Kim ayarlıyor bu zamanları kim kim kim? Ben bu oyunu bozarım arkadaş :(

Not-2: Şimdi de 7'ye 6 gözüküyor. :(
Önemi yok ki. Ben zaten izledim videoyu. :(

Biraz gec oldu ama kendi dusuncem;

Bence bu sezon One piece in en guzel ve en yartici sezonlarindan biriydi.
Cok fazla ici doldurulmus yeni karakterler ve meyveleri,
O karakterlerin cok guzel bir sekilde islenmesi, Smothie muhtemelen zoro ya saklandi.
Sanji nin trajik gercek gecmisi ve o gecmisin altinda ne denli ezildigi.
Big mom un psikolojik psikopatligi,
Big mom in trajik gecmisi ve gercege donusturdugu saykomsu hayal dunyasi,
Bu dunyanin gunluk gulistanlik bir psikopatligin icinde yasamasi.
CP0 ve CNN patronunun butun olaylari ciplak bir sekilde izlemesi,
Zeus un Nami nin gucu olmasi,
Luffy nin 2 komutan indirmesi,
Jinbenin ruhunun cekilememesi,
Pedro nun kendini patlatmasi,
Katakurinin detayli ve muhtesem bir sekilde islenmesi,
Begenin yaptiklari, Ceasar ve sayamadigim onlarca seyin yasandigi mukemmel bir sezondu.

Jinbie ile alakali ise Ace ile ayni kaderi yasayacagina inaniyorum. Ne kadar dogru bilmiyorum ama Hasir sapkalardan birinin olecegi soylenmisti bu ne kadar Merrry ile sonlandi dense de bu sezon dan sonra bunun Jinbie olacagini dusunmeye basladim.
Jinbie olecektir ancak, olmeden once yasanacak seyler yuzunden Fisher tiger gibi manevi olarak olumsuz olacaktir.

Saygilar, :))

One Piece Owen'ın yolunu mu çiziyor bu mangaka ya nedir bu amelenin şovunu izliyoruz haftalardır. Hangi editöre benziyor bu mal da bu kadar torpil geçiyorlar anasını satayım geber git artık. Luffy sittin sene öleceğini düşündüğü adamı arkada bırakmaz. Duygusal ve inattır ama mal değil. Jinbei ve tayfası denizde olmalarına rağmen kaçamıyorlarsa zaten ölmeleri lazım. Irklarına leke sürmüş olurlar. En büyük olayları bu sonuçta. Yemişim yonkousunu bir müddet oyalayıp kaçmaları artık bu noktada ölümlük zulümlük bir şey olmasa gerek. Bu arada son paneldeki kuşun karizması > Sanji. Simit atsan kafası karışacak elemana bile Sanji'den daha çok özen göstermiş. Şu tabloda Sanji resmen içerdeki adam. Olası bir dev filosundan daha çok faydası dokundu Koca Ana tayfasına.

Luffy'nin mantra uçuyor @Chaos Bringer , hiç görmediği kadının ne olduğunu anlayabiliyor. Mesela Boa Hancock kendi arkadaşını öldürecekti ama o iyi kalpli ya:oops:. Buggy'e pis oynamakla ilgili ne diyordu bu çocuk?
BİRİNE ARKADAN SALDIRMAK DELİKANLILIĞA SIĞMAZ, ANLADIN MI KOCA BURUN?(Renkli mangadan)
Vay hani nerede korsan olmak falan? Korsan değil miydi bu çocuk? Güzel seçmece yapıyorsunuz, devam böyle. Luffy hiç değişmedi, karakterinden ödün vermedi, sıkıntı yok:good:.
Dostum belki 10-20 yıl önce çizilmiş sahneyi örnek veriyorsun. Ve bu süre zarfında ana karakterin değilde ana karakteri ve o evreni yaratan insanın düşünce yapısının değişme ihtimaline hiç önem vermiyosunuz.

Dostum belki 10-20 yıl önce çizilmiş sahneyi örnek veriyorsun. Ve bu süre zarfında ana karakterin değilde ana karakteri ve o evreni yaratan insanın düşünce yapısının değişme ihtimaline hiç önem vermiyosunuz.
Biz değişmiş diyoruz zaten, değişmemiş diyenler başkası. Uzun çizmesi tam bir bahane olmuyor. Neyse bu konuya daha girmeyeceğim, zaten bu kadar alaylı yazmam da alayla yazan başkasınaydı, mesaj ona gitmiştir.

Biri de çıkıp demiyor. Germa 66 nerede öldü mü kaldı mı? Sanji niye yardıma gitmemiş diye? :( abi bu arc herkes bir pervasız herkrs bir tuhaf.

Luffy'nin Jinbe'yi dinleyip kaçması beni de pek tatmin etmedi. Mantık olarak değil duygu olarak. Aceleye getirilmiş gibi sanki. Jinbei Luffy'i ikna etmek için biraz daha fazla çaba sarf etmeliydi diye düşünüyorum. Sadece o duyguyu alalım diye..

Peki Luffy değişti mi? Karakterler değişebilir ancak Jinbei konusunda Luffy değişmedi. Başından beri Luffy bir şekilde Jinbei tarafından kolayca ikna ediliyor.

- ID'de henüz yeni tanışmışken Croco gibi bir adamı serbest bırakmaya ikna oluyor. Mantıklı bir karar olsa da söz konusu Luffy olunca şaşırmıştım.

- Bege gibi bir adamla geçici ittifak kurma konusunda da çok kolay ikna oldu Luffy. Ve bu da mantıklıydı ama söz konusu Luffy olunca yine şaşırmıştım.

- Şimdi de en mantıklı yolu Jinbei karşısında kolayca kabul ediyor. Ve ben Luffy nasıl kabul eder diye yine şaşırıyorum. Ama şaşırmamam gerek. Luffy bu. Jinbei tarafından her zaman kolayca ikna edilen bizim Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık