Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayağı açıklama gelmiş zaten:D. Hatta direkt yeni konu açılmış, Sanji yılı denince ne anlıyorsunuz falan diye. Artur da farkındadır da pastaya da çok hype yaptı Oda şimdi. Editörler de şişirme falan yapınca beklentiler uçtu.
Bence de biliyor olması gerekir ama artık insan hayal kırıklığına uğrayınca biraz nevri dönüyor. Bizim forumdaki şubesi de sensin. :p

Oda’ya bir SBS de soruyorlar Luffy neden düşmanlarını öldürmüyor diye. Odanın cevabı şuan ki haterlara kapak niyetine.

Luffy onların hayallerini yok ediyor bu yenilmelerinden daha acı bir durum tarzında bir cevap veriyor E. Oda.

Serinin ahengini ve nüvesini anlamayan insanlar Luffy bozdu yeaaa One Piece sıktı artık eski tas vermiyor yeaa diye burada insanlara yükseliyorlar. Lul.

Kadın daha bir defa bile Carmel Ananın resmini parçaladın diye söylenmedi. Hatunun arkasını kollamaya başladı millet :D

Hayır anlamadığım bokta Poneg. De bu kadının hazinesi onun kopyası çıkartıldığında neden kimse söz etmedi?

Jinbei konusunda ise tüm tayfa bir arada olmadan kabul edilmesi saçma dururdu bence. WANO da tehlikeye düştüklerinde yardıma gelsin epik bir girişle daha iyi olur. Arkada bırakmış bırakmamış o kişisel bakış açısıdır.
Katılıyorum. Bu ara orada yenilmelerinden değilde hayallerinin yok etmesi ölümden daha bir acı durum olduğunu acıttığını sanki ölmüş gibi acı çektiklerini söylemişti yanlış değilsem ki bu daha fena olur adamlar için :D

Adam haklı sanji bu arc yanlış üstüne yanlış yaptı çoğu konuda yetersiz kaldı yavaşsın bile dendi.Tek olayı ve dillerden kurtuluş ümidi pastayla adam bayıltmaktı uzmanı olduğu konuda onu bile beceremedi. :/ Şimdi Sanji gömmesin de Zoro mu gömsün.Mangaka bu arcı sanjinin üzerine toprak atılsın diye çizmiş sadece :(

Bence de biliyor olması gerekir ama artık insan hayal kırıklığına uğrayınca biraz nevri dönüyor. Bizim forumdaki şubesi de sensin. :p
Herkes pastayı çok büyük olay olarak görüyordu şimdi. Thriller Bark'ta gölgelerin dağılması gibi bir etki bekliyorduk. 50 bölümdür işlenen şeyin etkisini Oda veremedi bence. Şimdi Perospero'nun başta dediği gibi nasılsa pastayı tatmadı, normal pastadan daha kötü olsa bile belki kurtarırız. Şimdi pastayı Sanji'nin yapmasının olayını tam gösteremedi/daha göstermedi. Mesela Streusen'in pastasından daha iyi olabilir(hatta daha iyi geçen bölüm gördüğümüz üzere ve bu bölüm Perospero'nun yorumları) ama sonuçta değişiklik yok. Hatta Streusen'in pastasından biraz kötü olsa ne olacaktı şimdi mesela. Sıkıntı var yani. Şu pasta olayını hemen kapamayaydı iyiydi. Bu kadar uzun işlenmesinden sonra arc hiç bitmiş hissiyatı vermiyor yav, sanki biraz daha çizilecek bir şeyler var gibi.

O zaman soru. Gemi hasarlıyken ve bütün Hasır Şapkalar denize batmışken, gemideki kitap harita vb. bütün eşyalar mahvolmadı mı, özellikle sıcak su olması sebebiyle. Gitti güzelim gyatakular(!:p). Ayrıca suyun altına girme olayının Zeus'a nasıl etki ettiğini merak ediyorum, hiç mi etki etmedi mesela? Çok hızlı oldu bu iş, normalde kaplama falan olunca sıkıntı olmuyordu.

Yonkou başta olmak üzere tonla üst düzey adama karşı durmakla , kıçı kırık Gifterslere karşı durmak aynı doru.

Yani Sanji yazıp ctrl-f mi yazıyorsunuz anlamıyorum.
Zou yolunda yonko tayfası ve bege vardı hepsinin ödülünü toplasan 1m geçer. Jimbeyi icraatini yapmadan övebiliyorsun sanji icraatı yaptığı halde görmezden gelip ezebiliyorsun ilginç. Bu arada jimbe kendi çaresine bakar ben buna karşı değilim ama sanji zoudakilerin, tayfanın ve orda kendi çaresine bakmış birisi.

Herkes pastayı çok büyük olay olarak görüyordu şimdi. Thriller Bark'ta gölgelerin dağılması gibi bir etki bekliyorduk. 50 bölümdür işlenen şeyin etkisini Oda veremedi bence. Şimdi Perospero'nun başta dediği gibi nasılsa pastayı tatmadı, normal pastadan daha kötü olsa bile belki kurtarırız. Şimdi pastayı Sanji'nin yapmasının olayını tam gösteremedi/daha göstermedi. Mesela Streusen'in pastasından daha iyi olabilir(hatta daha iyi geçen bölüm gördüğümüz üzere ve bu bölüm Perospero'nun yorumları) ama sonuçta değişiklik yok. Hatta Streusen'in pastasından biraz kötü olsa ne olacaktı şimdi mesela. Sıkıntı var yani. Şu pasta olayını hemen kapamayaydı iyiydi. Bu kadar uzun işlenmesinden sonra arc hiç bitmiş hissiyatı vermiyor yav, sanki biraz daha çizilecek bir şeyler var gibi.

O zaman soru. Gemi hasarlıyken ve bütün Hasır Şapkalar denize batmışken, gemideki kitap harita vb. bütün eşyalar mahvolmadı mı, özellikle sıcak su olması sebebiyle. Gitti güzelim gyatakular(!:p). Ayrıca suyun altına girme olayının Zeus'a nasıl etki ettiğini merak ediyorum, hiç mi etki etmedi mesela? Çok hızlı oldu bu iş, normalde kaplama falan olunca sıkıntı olmuyordu.
Pasta bir tuhaf oldu cidden. Bayılsa da eleştirilirdi gerçi de en azından görülebilir bir etkisi olsaydı keşke. Bakalım henüz bitmiş değil. Ben öyle bir etki beklemiyordum bu arada. :(

Kitap harita neyse de kopya sıkıntı. :p O da kutusunda olduğundan problem yok. :p

Bm bayılsaydı bm nasıl yonko yav diyecektiniz. Bayılmadı diye de sanjiye yükleniyorsunuz.

Samimi değilsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık