Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

898: Öncü Şef! Büyücü Hawkins Sahneye Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mangaya çok yakın anime, o sebepli mi böyle yavaşa almaları? :hmm: Oda'nın verdiği araları göz önüne alırsak, 2 manga falan işlese, anime mangayı yakalayacak. Biraz ara verilmeli ya da böyle manga bölümleri uzatılmalı. Adamlar ikinciyi seçiyor.

Ya da Naruto gibi sonsuz fillera girip Wanoyu bekletelerdi bari.
Arada 50 bölüm falan var he :/

39 40 bölümmüş. Ne biliyim bana yakın geliyor yine de. Önümüzdeki bölümler de yarım olacak sanırım. Bu 913'tü. Önümüzdeki bölümlerin isimlerine bakarsak uzunca yarım yarım işleyecekler. Tam için yeterli ortamı bulamıyorlar demek ki.

Şu link de gelecek bölüm isimleri.
http://korsanfan.com/konu/genel-anime-konusu.1524/page-52#post-1212165
En azından bir bölümde bir manga sayısını yapmaları lazım bence. Şuan 40 bölüm var arada. 40 hafta sonra mangadaki sayıya ulaşır düz hesapla, Oda her hafta bir ara verse desek yine 30 sayı falan önde olur manga.

Yinede yavaştan almak istiyorlar herhalde, bu şekilde 8 sayfadan bölüm çıkarta çıkarta hiç ara vermeden gidebilirler sonuçta. Dediğin gibi aslında en iyisi arc bitimine kadar filler falan yayınlamak sonra güzel güzel işlemek arcı. Keşke öyle bir yol izleseler.

En mantıklısı eski usül, 15-20 bölümlük adam gibi hikayeleri olan fillerlar yapmak. One Piece'in evreni o kadar zengin ve zibilyon tane hikayeye müsait ki.İlk 300 bölümdeki fillerları hatırlıyor musunuz? G-8, herkesin hafızasını unuttuğu ada... Toei gerçekten çok leş bir şirket oldu 2003'den sonra.

En mantıklısı eski usül, 15-20 bölümlük adam gibi hikayeleri olan fillerlar yapmak. One Piece'in evreni o kadar zengin ve zibilyon tane hikayeye müsait ki.İlk 300 bölümdeki fillerları hatırlıyor musunuz? G-8, herkesin hafızasını unuttuğu ada... Toei gerçekten çok leş bir şirket oldu 2003'den sonra.
Harbiden öyle :D Filler nedir bilmezken onların hepsini gerçek sanmıştım. O aralar manga okumuyordum tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık