Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

898: Öncü Şef! Büyücü Hawkins Sahneye Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dayanmakta zorluk çektim. En güçsüz plebler bile bu kadar saçma şekillerde yenilmemeli bence. Yine arc başı gözümüz boyanmış, inancım kalmadı bu animeye dair.

13 dk'ya kadar iyiydi (Luffy'nin kilic ile kiliclari kirmasi haric.) 13dk'dan sonra Hawkins'in tekniginin boyle ihtisamli gostermek icin 7dk harcadigini gordukten yazik olmus cidden.

mangaya çok yakın anime, o sebepli mi böyle yavaşa almaları? :hmm: Oda'nın verdiği araları göz önüne alırsak, 2 manga falan işlese, anime mangayı yakalayacak. Biraz ara verilmeli ya da böyle manga bölümleri uzatılmalı. Adamlar ikinciyi seçiyor.

Ya da Naruto gibi sonsuz fillera girip Wanoyu bekletelerdi bari.

mangaya çok yakın anime, o sebepli mi böyle yavaşa almaları? :hmm: Oda'nın verdiği araları göz önüne alırsak, 2 manga falan işlese, anime mangayı yakalayacak. Biraz ara verilmeli ya da böyle manga bölümleri uzatılmalı. Adamlar ikinciyi seçiyor.

Ya da Naruto gibi sonsuz fillera girip Wanoyu bekletelerdi bari.
Sahne uzatmak yerine önceki bölümlerdeki gibi ek sahne koyun. Güzel olduğu sürece o kadar göze batmıyordu. :/

Sahne uzatmak yerine önceki bölümlerdeki gibi ek sahne koyun. Güzel olduğu sürece o kadar göze batmıyordu. :/
Dİğer animeler ile mangalar arası ortalama kaç bölüm oluyordu? 30 bölüm baya az geliyor bana. Bazı bölümler var, 2 manga 1 bölüm çıkacak kadar. O sebepli böyle arayışa girmelerini anlıyorum ben.

Ek sahne koysalar iyi de her bölüm koymak zorunda kalacaklar. Hawkinsin adamlarına ek sahne koymuşlar misal. Baya direniyorlardı. Hawkins uzun uzadıya uzatılmış oraya katılıyorum da :/

Keşke animeler böyle arc bittikten sonra mangada kaliteli kaliteli animeye adapte edilse. Ortasına doğru bozulacağı çok belli.

Naruto gibi fillera boğsalar bu canon arclar yormaz pek insanları zamanı geldiğinde.

Dİğer animeler ile mangalar arası ortalama kaç bölüm oluyordu? 30 bölüm baya az geliyor bana. Bazı bölümler var, 2 manga 1 bölüm çıkacak kadar. O sebepli böyle arayışa girmelerini anlıyorum ben.

Ek sahne koysalar iyi de her bölüm koymak zorunda kalacaklar. Hawkinsin adamlarına ek sahne koymuşlar misal. Baya direniyorlardı. Hawkins uzun uzadıya uzatılmış oraya katılıyorum da :/

Keşke animeler böyle arc bittikten sonra mangada kaliteli kaliteli animeye adapte edilse. Ortasına doğru bozulacağı çok belli.
Op için yapmışlardı sanki bazı arcları. :/ Yahu bu bölüm ek sahne yapmayın sonraki bölüm zaten sakin geçecek o zaman bol bol konuşma koyun. :/ Oda sağolsun bir çok olayı hızlı geçtiği için zaten ek sahneleri koyacaklar bir çok yerde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık