Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Germa'nın gücü daha iyi açıklanmış bu bölüm. Adamlar atom bombası attı resmen. İnanılmaz teknolojileri ve orduları var. Keşke başındaki kişiler power rangers olmasaydı.

Spoiler'da luffy tekme atıyor yazıyordu sanjiymiş. Kimse fark etmemişken luffy ve raishin'in arasına girip tekmeyi yapıştırması iyiydi. Kucağında luffy varken ve pekoms'tan dolayı dikkati dağılmışken kendini koruyamaması normal.
Ama ben sanji'den düzgün bi plan beklerdim yine de. Keşke aynalar yok edilmeden bi tanesini çalabilseydi.

Pekoms'un neden güneş gözlüğüyle gezdiği belli oldu. Balıkadam adası zamanında Oda'nın bunu düşünmesi etkileyici. Herzamanki gibi bölümü çizerken önündeki 200-300 bölümde ne olacağını biliyor adam.

Luffy uyurken çok önemli bişey olacak galiba. Ayom bombası da uyandırmadıysa hiçbirşey uyandıramaz onu. En son savaş alanında uyuduğunda whitebeard one piece'in gerçek olduğunu açıklamıştı.

Germa kalabalığı üstün teknoloji cart curt derken dağıtır hep beraber kaçarlar.BM korsanları arkalarından diş gıcırdatır.Ters istikamette ufukta BB korsan bayrağı gözükür.

Ben sevdim bölümü. Biraz daha yoğun aksiyon olsa daha da iyi olurdu ama buna da şükür.

"Koskoca yonkou tayfasında hiç mi skywalk bilen yok?" diyenler iyi baksın. :/ Gömmeye yer aramayın bir daha. :artiz:

Germa'dan hiç beklentim yok ama gene de güzel bir giriş yaptıklarını kabul etmem gerekir.

Gelelim Sanji'ye. Napsın olm adam? Güçlü bir sürü adam var orada. Kolay mı öyle alıp gitmek? Ne bekleniyor bilemedim ki.

-Sanji: Demek sen kazandın?
-Luffy: Yeap.
-Sanji: Tam da senden beklendiği gibi.

Bu konuşmayı ise yazmam gerekiyordu. :rolleyes:
Bağlamak istese bağlardı Musti. Kafasına vuran eleman sağlam bir tipe benzemiyor. Sanji sıyrılıp bir depmik de ona gömçürse kim şaşırırdı? Ama işte mesele de burada. Mangaka bağlamak istemiyor. Sanji orada kalsın ve Germa'nın gelişi ile birlikte bir savaş yaşansın istiyor.

Germa'dan beklentisi olmayan tek sen değilsin. Bana kalırsa bu durum Germa'nın bu kadarla kalmayacağını gösteriyor. Dönüşlerinin tek sebebi iki çöp indirip kaçma fırsatı yaratmak olursa çoğu kişinin gözünde Germa değişmez. Hatırlarsın, Sai, Hajrudin gibi elemanlar çöp olarak görülüyordu lakin sonradan mangaka fikrimizi değiştirdi. Filoya katılacak adamları çöp imajıyla göndermemesi normaldi. Germa da muhtemelen filoya katılacak. Dönüşlerinin iki çöp indirmek için olduğunu sanmıyorum. Bu adamlar hakkında fikrimiz değişecektir. Sağlam birilerini gömecekler.

Germa'nın girişi efsane olmuş cidden. Sanji yine beklenileni veremedi. Bari Kata'nın kanından bir tanesini alaydı.

Yemek teması, ısı meyvesi, Ovenin rengi, ismi ve cismi falan hepsi ahenk içinde.
Bi de ateşti, magmaydı bilmem ne artık bu kulvardan meyve çıkmaz dersin çıksa da zorlama saçma sapan bir şey olur dersin ama on numara bi tasarımı koyar karşına Oda :) Karakter tasarlamak hobisiymiş zaten severek yapınca da böyle iyi iş yapılıyor.

Bağlamak istese bağlardı Musti. Kafasına vuran eleman sağlam bir tipe benzemiyor. Sanji sıyrılıp bir depmik de ona gömçürse kim şaşırırdı? Ama işte mesele de burada. Mangaka bağlamak istemiyor. Sanji orada kalsın ve Germa'nın gelişi ile birlikte bir savaş yaşansın istiyor.

Germa'dan beklentisi olmayan tek sen değilsin. Bana kalırsa bu durum Germa'nın bu kadarla kalmayacağını gösteriyor. Dönüşlerinin tek sebebi iki çöp indirip kaçma fırsatı yaratmak olursa çoğu kişinin gözünde Germa değişmez. Hatırlarsın, Sai, Hajrudin gibi elemanlar çöp olarak görülüyordu lakin sonradan mangaka fikrimizi değiştirdi. Filoya katılacak adamları çöp imajıyla göndermemesi normaldi. Germa da muhtemelen filoya katılacak. Dönüşlerinin iki çöp indirmek için olduğunu sanmıyorum. Bu adamlar hakkında fikrimiz değişecektir. Sağlam birilerini gömecekler.
Mangaka abartı olacağını düşünmüş demek ki. Tek sebep Germa olmasa gerek. Yani düşünsene o kadar güçlü adam toplanmış ama sen uçarak gidiyorsun. Olacak iş mi yani? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık