Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devin müzayededeki dev başta benzetemedim ama yüzdeki yaranın aynı yerde olması tesadüf değildir. Daha haşin bir hale bürünmüş.
Oven'da bir yavaş anlama ve zekasında sıkıntı var gibi.
Oven tabancayı nasıl yaktı? Temas edemediği şeyleri yakabiliyor mu?
Pekoms'u da gözünü kapatarak durdurmaya ne çalışıyorsunuz? Öldürün gitsin. Öldürmemek için zorlamaya gerek yok aslında da neyse.
Luffy'nin den den mushisini daha önce görmüş müydük?

Bir de bu arkadaşı beğendim.

Bir de Snack'in tipini adam akıllı gösterse fena olmazdı.yarım panel, sadece burun.
Bölüm fena değil. Tabi hala Pekoms'un ayna dünyasına girişi ve Brulee'yi alışı açıklanmadı ve açıklanmayacak gibi duruyor. Yaptım oldu durumu yani gene.
Bir de Germa'nın gelişi sıkıntı değil, böyle bir aksiyona girişlerini bekliyorduk. Ama bu kadar uzun sürede hiç anlaşılmamış olmaları sıkıntı. Sonuçta 10.000 asker gitmişti Germa'ya, Germa'nın işini bitirdikten sonra başka düşmanları yakalamaya sevk edilebilirlerdi.
Oven ısı dalgaları kullanıyor heralde barutta patlıyor sıcakla.

Kılıç Raisin'in elindeyken, sonraki panellerde kınından çıktığını görüyoruz. İai tekniği kullanıyor herhalde, Zoro'nun shishi sonson'u gibi. Tam bir kılıç ustası, elinde kılıç olup da salla sapan saldırı yapan biri değil.

Luffy nin sanjiyi görünce kendini bırakıp güvenle uyuması çok güzeldi herkesin böyle sırtını dayayıp koşulsuz güvenebileceği dostu olsa keşke.
Aynen o ayrıntıyı ben de fark ettim çok hoştu. Sonrasında keşke Germa'ya gerek kalmadan Sanji halletseydi de işte Oda Efendi çok önceden kurgulamıştı burayı çakma Power Rangers için :)

Adamlar havadan kaçma ihtimaline karşı bile hazırlıklıymış. Destek gelmesi şartmış zaten. Germa’nın girişi güzeldi. Oven’ın bakarak Pekoms’un elindeki silahı yakmasına şaşırdım.

Snack denilen adam o kalabalıktaki en güçlüsü galiba.

Şanjinin tekmeleri çok estetik ya böyle güzel vuran yok valla,suratına yapıştırdı direk.

Ovenin bakarak yakması saçma ama oda sıcaklığı dalga yoluyla iletiyor vs diye acıklayıp işin içinden çıkar. Az daha zorlasa mera mera diyecek Oven’in meyveye :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık