Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin buluşmaya gitmesi gerekmese o da atar kendini yere. Katakuri öyle bi derdi olmadığı için bıraktı kendini. Luffy dövüşe devam etmek için ayağa kalkmış olsa katakuri de devam ederdi bence.
Katakuri hala luffy'i öldürmek istiyor olsa saldırırdı. 1-2 dk daha dövüşmeye hali olmayan bi adam yarım saniyede yerden kalkıp o kadar mesafeyi kapatamaz.

Ağlayın türü şeyler yazman hoş değil. Herkes kendi fikrini söylüyor sonuçta. Beğenmezsen, bunu daha uygun bir dille söyleyebilirsin.
Doğru evet bazen ipin ucu kaçıyor. Bazen geyik çeviriyoruz bazen de çoşuyoruz işte kötü şekilde.
Katılmamak ayrı bir şeydir, ona yanlış demek ayrı. Sen katılmadığın için bir şey yanlış olacak değil, yanlış olduğunu düşünürsen neden yanlış olduğunu belirtirsin.
Tamam işte belirtecektim üşendim ve yanlış dedim. Açıklamak istemedim. Niye bu kadar taktın? :( Yanlış dedim geçtim işte. :(

Katanin bilerek kendisini yere birakmis gibi duruyor evet. Peki bu durumdan kata aslindan bigmomdan nefret ediyormus diyebilir miyiz ( malum agiz yapisi alay konusu ve bigmomin bu konularda nasil tepki verdigini biliyoruz). Dusmeden onceki son sorusu da du dusunceyi destekler nitelikte siz ne dusunuyorsunuz ?
Olabilitesi var. Luffy BM ile kapışırken ayna dünyasından çıkıp beraber indirseler fena olmazdı hani.

Katakurinin yerde yattığı sahne vol 2 olmuş:D
Robini yere dikmişti ya Leo
Güliver cüceler ülkesinde gibi bir şey olmuştu:D
Aynısı Luffy ayaktaykende olmuş baksana:D

Aynen seride en sevdiğim şey luffy nin aldığı sansasyonel zaferlerden sonra tüm dünyada özellikle muhtemel rakiplerinde ve dostlarında oluşan tepki.Bu sefer daha ayrıntılı gösterir inşallah özellikle shanks ve teach in tepkilerini merak ediyorum.
Az kaldı, birkaç bölüme görürüz. Luffy'nin ödülü de artmış olur. Oh, seri mis gibi mutluluk kokacak :D

Bence Luffy düştükten sonra bayılıp, 10 dakika sonra kalkıp Katakuri'yi karşısında dimdik görmüyor. Bence olay şöyle oldu tam olarak. Luffy çukura düştü, Katakuri yere düştü. Hemen 10-15 saniye sonra Luffy normal hali ile çukurdan çıkıyor ve Katakuri'yi ayağa kalkmış görüyor. Daha sonra konuşmanın ardından Katakuri daha fazla aykta kalamayıp bayılıyor. Yani bana göre Katakuri'nin yüzüstü düşmesi ile sırtüstü düşmesi arasında dakikalarca fark yok. Hemen arka arkaya olan şeyler. Bu durumda Luffy'yi baygınken öldürebilirdi gibi düşünceler yanlış oluyor.

Arkadaş adam kan kusarak yere düşüyor insanlar hala kabul etmiyor yahu. Karizmatik bir düşüş yaptı diye adamlar isteyerek düştü diyor.:)Düşmese ne olacak Luffy gardını almış bekliyor Katakuri'yi.

@kadir †.

Şapkayı koyduğu sırada farketmedi mal gözlerimi bilerek kapalı diye içinden gecmistir.
Arc başından beri Luffy'i savundum hep hatta bi adım ileri giderek BM'i de alacaktır almalıdır demiştim. Fakat bunlar olurken mantık çerçevesinde hadi onu yapamıyorsun bari kılıfı güzel uydursaydı. Yani Kata dövmekten yoruldu yenildi resmen. Senden daha güçlü adam sana 10 tane vuracak bir şey olmayacak sen 3 tane vuracaksın win alacaksın. En son da mesela Kata bilerek yere düşüyor, resmen hadi sen kazandın diyor el hareketlerine bak düştüğünde, kendi rızasıyla düşmeyen bi adamın kolları o vaziyette olmaz. Yani Luffy kazansın istedim hep ama mangaka sıçtı batırdı. Fantastik seri evet ama resmen leş bi senaryo çizdi bu arc. Rezalet.

Bence Luffy düştükten sonra bayılıp, 10 dakika sonra kalkıp Katakuri'yi karşısında dimdik görmüyor. Bence olay şöyle oldu tam olarak. Luffy çukura düştü, Katakuri yere düştü. Hemen 10-15 saniye sonra Luffy normal hali ile çukurdan çıkıyor ve Katakuri'yi ayağa kalkmış görüyor. Daha sonra konuşmanın ardından Katakuri daha fazla aykta kalamayıp bayılıyor. Yani bana göre Katakuri'nin yüzüstü düşmesi ile sırtüstü düşmesi arasında dakikalarca fark yok. Hemen arka arkaya olan şeyler. Bu durumda Luffy'yi baygınken öldürebilirdi gibi düşünceler yanlış oluyor.
12:37
12:39
12:47

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık