Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazacaktım alıntıyı yaptım. Kahvemden bir yudum aldım. Sonra amann dedim boşver ya. O mesajı yazıp yolladım. Katılmadığımı belirttim işte kısaca o da mı yasak? :(

Tamam dikkat ederim ama şu konuda tek böyle mesaj atan ben değilim. :/
Ağlayın türü şeyler yazman hoş değil. Herkes kendi fikrini söylüyor sonuçta. Beğenmezsen, bunu daha uygun bir dille söyleyebilirsin.

Katanin bilerek kendisini yere birakmis gibi duruyor evet. Peki bu durumdan kata aslindan bigmomdan nefret ediyormus diyebilir miyiz ( malum agiz yapisi alay konusu ve bigmomin bu konularda nasil tepki verdigini biliyoruz). Dusmeden onceki son sorusu da du dusunceyi destekler nitelikte siz ne dusunuyorsunuz ?

Adamın sırf olayı biraz daha dramatize etmek için çizdiği bence aşikar olan sahnelerin kimin yenip kimin yenildiğini anlamak için bir ipucu olarak kullanılmaya çalışılması yanlış.

Önceki sahnede yerde pert bir şekilde yatan vilianımız kurtulduğunu sanan kahramanımızın birden önünde belirir ve bizden şaşırmamız beklenir ve villianımız birkaç duygusal söz söyleyip yere yığılır ve böylece dramatik bir sahne çizilmeye çalışılır. Bence olay bundan ibaret.
Aynen öyle.

Hadi diyelim Kata kısmen bilerek düştü ama bu Kata’nın gerçekten düşüp kaybettiği gerçeğini değiştirmez.

Öte yandan kimse Katakuri son bir kez vuracak enerjiyi bulsa bile Luffy’nin de vuramayacağını garanti edemez. Sadece ilk Luffy’nin düşüşünü Kata’nın görüşü olayı garipleştiriyor. Ayrıca dövüşün başından beri Kata eğitimci gibi dövüşüyor.

Tartışmalı da olsa galip Luffy’dir. Gelecek Luffy’nin istediği şekilde olacaktır.

Bakalım dışarda bekleyenler Luffy’nin kazandığına inanacaklar mı ve de buna bağlı Luffy’nin ödülü yükselecek mi ?

Yazacaktım alıntıyı yaptım. Kahvemden bir yudum aldım. Sonra amann dedim boşver ya. O mesajı yazıp yolladım. Katılmadığımı belirttim işte kısaca o da mı yasak? :(

Tamam dikkat ederim ama şu konuda tek böyle mesaj atan ben değilim. :/
Katılmamak ayrı bir şeydir, ona yanlış demek ayrı. Sen katılmadığın için bir şey yanlış olacak değil, yanlış olduğunu düşünürsen neden yanlış olduğunu belirtirsin.

Hala kata olayına takıldınız.Daha büyük olay var. Mangaka diyorki bak Roger bile kurtulamazdı burdan ama ben luffyi kurtaracam.Mantık aramayın Mangaka diyorki ben kamiyim luffyde peygamberim,denizleri böldürtür suyu şarap yaptırırım:sapkali:

Hala kata olayına takıldınız.Daha büyük olay var. Mangaka diyorki bak Roger bile kurtulamazdı burdan ama ben luffyi kurtaracam.Mantık aramayın Mangaka diyorki ben kamiyim luffyde peygamberim,denizleri böldürtür suyu şarap yaptırırım:sapkali:
Roger kurtulurdu ordan hatta kurtulacak tonla karakter var. Karakterin ağzından üfürüyor bildiğin maksat efsane yaratmak :) Hani duyulsun ortalığa yayılsın düşüncesi var.

Katakuri bilerek düştü diyenler de, Luffy'nin kazandığını kabul ediyor. En azından benim gördüklerim buna itiraz etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık