Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangada Beyazsakal şişeyi Shanks'ın arkasına atıyor. Sıyrılma anı anime fantezisi.
Ben böyle sahnelerde animatörlerin manga editörlerine danışarak bu tarz sahneleri düzenlediğini düşünüyorum.Şimdi arkasına değil de Shanks'e atmış olsa dahi biz bunu nasıl anlayacağız tek kareden ? Belki mangaka ekstra panel çizmek istemedi bu şekilde çizim yaptı.

Ayrıca beyazsakalın kaseyi kızdıktan sonra adamın arkasına atması da pek mantıklı durmuyor.Mantıklı olan direk üzerine fırlatması.Animede bana göre o yüzden sıyrılma sahnesi var.Bunu sorup danışmışlardır.

Big mom hem koka basmış hem aura bence de en üst versiyonu budur zırhlanmanın.
O el Luffynin eli bence. Tüm sahneyle de uyuyor böyle olması. Luffy o karede lafını ettikten sonra G4ten çıkıyor. Sanki devam etmek istiyormuş ümüğünü sıkacakmış ama ulaşamıyormuş gibi kaldırmış elini. Animede daha net görülür sanırım.

Nedendir bilmiyorum ama bana hala g2 daha hızlı gibi geliyor. Snake man sanki g2 den biraz daha yavaş ama vuruş gücü olarak kat kat üzerinde gibi geldi.
Dövüş iyidi. Bir kişi daha drğindi katakuri logia savunması tarzı olan savuasını uygulayamadı yer değiştirmek zorunda kaldı. Çevikliği yetmediği yerde bloklamaya çalıştı ama tekmeyle durdurduğu yer hariç hepsinde hasar aldı.
Bana da dövüş burada bitmezmiş gibi geldi. Daha devam edecek bence. King kong gun tarzı bir son vuruş havası vermedi luffynin son yumruğu.

hımm sanırım öyle şeytan meyvesi desenlerine andırıyor.
Andırıyor evet. İkisi de sarmaşık yayılımına benziyor.

Yumruğa basılıyor kollara kadar yayılıyor gibi. Kısaca hakisi taşmış diyebilir miyiz xD
Deriz :d

Ben de bugün, bunun ne güzel düşünüldüğünü ve işlendiğini söylüyordum kendime.
Bizle de paylaşsaydın niye kendine sakladın. :(

Nedendir bilmiyorum ama bana hala g2 daha hızlı gibi geliyor. Snake man sanki g2 den biraz daha yavaş ama vuruş gücü olarak kat kat üzerinde gibi geldi.
Dövüş iyidi. Bir kişi daha drğindi katakuri logia savunması tarzı olan savuasını uygulayamadı yer değiştirmek zorunda kaldı. Çevikliği yetmediği yerde bloklamaya çalıştı ama tekmeyle durdurduğu yer hariç hepsinde hasar aldı.
Bana da dövüş burada bitmezmiş gibi geldi. Daha devam edecek bence. King kong gun tarzı bir son vuruş havası vermedi luffynin son yumruğu.
Sen deyince fark ettim de hakikaten neden logia savunması yapmıyor Katakuri? Boundmani görünce vücutta delik açıp eli yapıştırıp kontra yapan adam Snakemani de görüyor ama icinden geçip gitmesine izin vermiyor? :)

O el Luffynin eli bence. Tüm sahneyle de uyuyor böyle olması. Luffy o karede lafını ettikten sonra G4ten çıkıyor. Sanki devam etmek istiyormuş ümüğünü sıkacakmış ama ulaşamıyormuş gibi kaldırmış elini. Animede daha net görülür sanırım.
o el big moma ait yüzüklerinden anlarsın

Sen deyince fark ettim de hakikaten neden logia savunması yapmıyor Katakuri? Boundmani görünce vücutta delik açıp eli yapıştırıp kontra yapan adam Snakemani de görüyor ama icinden geçip gitmesine izin vermiyor? :)
Dövüşte bir kere yaptı ikince kere yapmama nedeni büyük bir ihtimal çok hızlı olması Luffyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık