Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin saldırılardan sıyrılış şekli bana şunu anımsattı.

En üst seviyede aura gibi çizliyor. Reyli de Linlin de hakisi öyle bastı. Etrafında bir katman daha var gibi.
Mesela;
Wireless haki işte olm, Katakuri yerden kol çıkarıp dokunmadan haki basıyor. Logialara da böyle haki yüklenir artık, bedeni taşan auraya bağlarsa enerji halinde olan şeylere de yüklenir herhalde :/

Wireless haki işte olm, Katakuri yerden kol çıkarıp dokunmadan haki basıyor. Logialara da böyle haki yüklenir artık, bedeni taşan auraya bağlarsa enerji halinde olan şeylere de yüklenir herhalde :/
Yalnız Big mom koka yapmakla kalmıyor aura da ekliyor bunu Katakuri Luffy falan yapabilir mi ki ?

Vurus gücü zayıf durmuyor. Kong Gun nasıl vurunca uçuruyordu ise bu da vurduğu sıra uçurdu Katakuri'yi. Hatta sırtında bir de iz bırakıyordu. Kong Gun yiyen Kata'nın hiç bir yerinde böyle iz olmadı. Bölüme bakabilirsiniz.
Snakemande yumruk tokuşturunca Luffynin eli ağrıyor. Boundmande Katakuri uyaniş açmak zorunda kaldı ona rağmen, dev strong mochi yapmasına raģmen yumruğunu ezemedi Luffynin. Sadece içkola vurup yön değiştirebildi. Zaten kas kütlesi olarak daha zayıf oldugunu görebilirsin Snakemanin.

Snakemande yumruk tokuşturunca Luffynin eli ağrıyor. Boundmande Katakuri uyaniş açmak zorunda kaldı ona rağmen, dev strong mochi yapmasına raģmen yumruğunu ezemedi Luffynin. Sadece içkola vurup yön değiştirebildi. Zaten kas kütlesi olarak daha zayıf oldugunu görebilirsin Snakemanin.
Bende bundan bahsediyordum.Zaten daha güçlü bir form olsa mantıken Koca Ana'ya vurduğu zaman boundman açıp vurmazdı.En güçlü form hangisiyse onunla şansını denerdi diye düşünüyorum.Tank modu hariç tabii o güçlü olsa bile g3 gibi hız dezavantajları var.En dengeli ve güçlü form bound man gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık