Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin dövüşü kazanması çok mantıksız olur.Gözü ağzı dağılmış baksana.Ben yoruldum dayak yemenden.Daha sırtı yere deymedi adamın nasıl düşürecek bu adamı. Bir anda düşürürse saçmalık olur.Düşüremezse de nasıl kurtulacak Luffy'ler adadan? İşin içinden çıkamıyoruz ki..

Bu arada King Cobra'yı ben King Kong gibi sanıyordum ama değil. King Kong, Kong Gun'ın üst tekniğiydi. King Cobra ise direk olarak normal tekniği. Zaten King Cobra diye bir hayvan var direk. Başta Cobra diye bir saldırısı var diye sandım da onun üst tekniği felan herhalde dedim. Öyle değil gibi duruyor.

Muhtemel olarak dövüş bitmedi. Luffy'nin bu formdaki en güçlü saldırısı bu olduğunu düşünmüyorum.

@Monkey D. Dragon

Artık ne eder görecegız. Ama çok muhtesem olacak o dövüş.

:(

Yalnız dövüş hiç bitmiş gibi gözükmüyor. İkisi de zorladı kendini ama Oda öyle bir yerde bitirmiş ki dövüşün bitmediği belli yani güya bizi kandıracak.

Böyle bir dövüşte biraz irade konuşur öyle biter. Yani Luffy böyle ıkına ıkına ölerek dirilerek bir saldırı yapar anca öyle yener bu adamı. Kobra ile düşmez Katakuri. Yerde Luffy olabilir.

Ama kalkıp yenecek haftaya. Tabi Oda gider Sanji falan çizer.
Son sayfa toz toprak çiktığina göre bence Luffy sağlam geçirdi Katakuriye. Kata önce vursa toz çikmazda Luffyi eline yapıstırıyor çünkü. Hem mangakanin kral kobra saldirisına oncelik vermesi lazım zira formun nihai saldisı gibi duruyor isminden.

Son sayfa toz toprak çiktığina göre bence Luffy sağlam geçirdi Katakuriye. Kata önce vursa toz çikmazda Luffyi eline yapıstırıyor çünkü. Hem mangakanin kral kobra saldirisına oncelik vermesi lazım zira formun nihai saldisı gibi duruyor isminden.
Yukarıda ondan bahsettim. Nihai değil galiba. King Kong Kong gun'ın gelişmiş hali idi. Ama King Cobra direk hayvanın ismi.

Yılanlar içinde ilk sırayı hangisi alıyor ki? Anakonda değil mi hem öyle biliyordum ben. Belgeselci arkadaşlar bi cevaplasın :(

Bu arada King Cobra'yı ben King Kong gibi sanıyordum ama değil. King Kong, Kong Gun'ın üst tekniğiydi. King Cobra ise direk olarak normal tekniği. Zaten King Cobra diye bir hayvan var direk. Başta Cobra diye bir saldırısı var diye sandım da onun üst tekniği felan herhalde dedim. Öyle değil gibi duruyor.

Muhtemel olarak dövüş bitmedi. Luffy'nin bu formdaki en güçlü saldırısı bu olduğunu düşünmüyorum.
Bu formdaki en güçlü saldırısı kkg ile yarışamaz zaten. Bu modun amacı hız. Nihai saldırısı da hızla alakalı olacaktır büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık