Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo ve Toriko fanları

Benim için de OPfanlarin fikirlerinin bir değeri yok lakin diğer serileri okumayıp OP super yae denilmesine ifrit oluyorum. :(
Benim için senin sadece "bu konuda" fikrinin önemi yok. Çok taraflı yaklaştığın için. Yoksa fikirlerini sever sayarım başka konularda.

Bölümün son bölümlerle alakası yok o yüzden kötü. Ama diğer bölümlerden bağımsız düşünürsek güzel vs. Düş artık Katakuri ne ya bunu demesi gereken Katakuri olmalıydı ama o hadi düşemezsin falan diyor. Bölüm mantıksız.

Biliyorum kabullenmek istemiyorsunuz ama guc olarak Luffy cok daha ustun. Luffy’nin koydugu bir yumruk, Kata’nin 3-5 yumruguna bedel. Luffy guc, hiz ve dayaniklilik olarak bariz daha onde ama Kata reisin engin hakisi ve tecrubesi totalde ustun geliyor.

Alın size spoiler snake man. Biraz daha camış hali ama detayları aynı.

Çok kötüydü :(
:(

Yalnız dövüş hiç bitmiş gibi gözükmüyor. İkisi de zorladı kendini ama Oda öyle bir yerde bitirmiş ki dövüşün bitmediği belli yani güya bizi kandıracak.

Böyle bir dövüşte biraz irade konuşur öyle biter. Yani Luffy böyle ıkına ıkına ölerek dirilerek bir saldırı yapar anca öyle yener bu adamı. Kobra ile düşmez Katakuri. Yerde Luffy olabilir.

Ama kalkıp yenecek haftaya. Tabi Oda gider Sanji falan çizer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık