Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim eleman olayı yanlış anlamış. Brûlée'nin sözleri flashback olarak geçiyor. O Katakuri kendine diyor demişti. Yine de Brûlée'nin söylediği her şey sallama çıktı.

Kata bence ağzı görünürken dikkatini toplayamıyor ve dayak yiyor. Luffy nin seni çözdüm dediği olay. Kata'nın boyunluğunu almak bence. O aşamadan sonra da "ahahahahah ağza bak ağza" deyip, gülmek.
Aynısını düşünmüştüm ha.:D Seni çözdüm dediği yerde ciddi bir şey bekliyoruz gelecek hafta için ama böyle troll bir şey çizebilir Oda.Çizmişliği var ne de olsa.

Ağza bak ağza ahahahah:D At ağızlı deyimi Kata için çıkarılmış sanırım puahahah :D Acayip güldüm ya :D

Bölüm 10 numara 5 yıldız. Luffy reyiz verecek odunu :D Şu sondaki Luffy'nin "sonunda anladım" dediği şey ne? Blueno'dan olayı anlayıp G2'yi açmıştı. Yoksa şimdi Kata'dan meyve uyandırma olayını çözdü de meyveyi mi uyandıracak reyiz?

Adamlara dün baya baya aynı durumu açıkladım Mangada olanla. Luffy'i yenip üstüne kaya attığını sanıyordular.
Hasan hem Kata, hem Luffy aynı şeyi söylüyorlar, adam yenip gidiyor ama Luffy yiyerek çıkıyor ordan, zaten Luffy'i yendiği, Luffy'nin kıpırdıyamadığı da ortada.

Hani her şeyi geçtim karekterlerin kendi ağızlarından çıkan sözlere de inanmayacaksın heralde :D

Puhahahahha. Bölüm çok iyi efso bölümlerden biri Katakurinin ağzı falan muthiş olmuş. Reyiz akacak yakında ama kolay olmayacak. Katakuri baya dişli.

Yanlız bu uyandırma olayı çok sakat bir limit yok bişey yok sağı solu kafana göre meyvene çevirip kontrol etme gücü ne bileyim. Baya bir güç artışı. Magmayı falan düşündüğümüzde böyle. :( Bence uyanış biraz fazla oldu güç artışı olarak.

Hasan hem Kata, hem Luffy aynı şeyi söylüyorlar, adam yenip gidiyor ama Luffy yiyerek çıkıyor ordan, zaten Luffy'i yendiği halde kıpırdıyamadığı da ortada.

Hani her şeyi geçtim karekterlerin kendi ağızlarından çıkan sözlere de inanmayacaksın heralde :D
Durum öyle gözüküyor olabilir ama adam yenilse zaten boğularak ölür. Kata öldüğünü düşündüğü için bırakıp gitmiş ya da öleceğini. Yani sizin dediğiniz gibi olmadığı çok açık. Sen tabi yine de kendini savunmaya devam et. Evet adamı etkisiz hale getirip ağırlığın altına atmıştı di mi? Yanıldın işte kabul et. Ki şu anki açıklamanın aynısını spoiler konusunda yaptım sana.

@kuroashi.no.sanji1993 aksine Luffy için handikap. Zaten kesici şeylere dayanamıyor. Mızrak sonrası bir de dişler çıktı :hhh:
Yalnız hatırlatma onu ya. Şöyle iş bitirici, cool bir karaktere o dişler nedir ya? Hadi dişi verdin tamam da niye yemek yerken o sözleri ettirirsin :of:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık