Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hea eminim, break white mı ne, uyanış tekniklerinde eklediği white kısmı da var ve sadece el hareketleriyle yoktan iplik yapıyor :/
Gittim baktım, önce Lufy g4 yapmış. Bir bölüm sonra Dof uyanış yapıyor. İlk Lufy'den baya darbe alıyor. Sonra yeri ip yapıyor. Başka şeylerde var diyor. Birde beni yanılttın. 784. Lufy g4 yapıyor. Dof 785'te açıyor. Bence sen iyi takip et. Dof konusunda bana gelirken bir daha bakıver.

Daha önce de dedim. Luffy tayfadakileri postalayana kadar g4'e geçmek istemiyor, zaman kazanması gerek diye. En baştan g4 açsa ve Kata yenilmese g4 bittiğinde ne yapacaktı ? Hiçbir şey. Sonra Kata Bizim gemiye gecip katliam yapardı.

Şu anki tablo mantıklı ama bölüm bundan ibaret ise çöp. Artık Luffy'nin dayak yemesi sıradan bir hal aldı. Aksiyon olarak saymıyorum.
şuandan itibaren gerçek dövüş başlıyor gear4 farklı kombinasyonlarını görebileceğiz

Sanada kolay gelsin suç sende değil bende bir dof fanıyla konuşuyorum ayrıca spoiler diye bir şey var hiç duydun mu ? 882 nin spoilerini okursan anlarsın katanın g4 karşısında ne tepki verdiğini.
Senin dediğinle manganın ne alakası var. Lufy aynı durumda mı, yorgun değil mi? Şartlar her şey aynı diyorsan konuşmaya gerek yok, ben belki fanım ama sen haterlığı da geçmişsin.

Dof'un uyanış teknikleri yaptığı oldu Luffy'nin g4'ünden önce. Break White'da yerden çıkıyor teknik mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık