Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedronun öleceğini düşünüyorum. İntihar saldırısını yapmadan önceki Carrot'la konuşması daha derindir muhtemelen ve Carrot da mirasını devralır ve tayfaya katılır. Bu arc Jinbei ya da Pedro'nun ölmesi gerekiyordu zaten. Pedro'yu da çok sevmiş olsam da Jinbei'nin ölmemesi daha iyi olur çünkü Pedro misyonunu tamamlamış izlenimi verdi bana. Ama Jinbei'nin daha gidecek yolu var.

Pedro değil asıl olay tavşan. Ona söyleyeceğini söyleyip göreve odaklanıyor.
Tayfaya katılacak sanırım.

Pedro olayı çok belliydi hep söylüyordum.Çünkü Mom düşmeyeceği için mangaka öldürmekte sakınca görmüyor bu adamı zaten ömrü kalmadı diye.Aynı durum aslında Perospero için de geçerli Mom yalan söylediğini anlarsa o da ölecek.O yüzden ikisini birden bile öldürse şaşırmam.Fakat tarzı değil karakter harcamayı sevmiyor en fazla Pedro ölür sanırım.Mom yalanı anlamazsa da Pero'nun ölmesine gerek kalmaz.

Bunun dışında fırından yeni çıkmışken şu an Luffy vs Katakuri iyi gider.Konusu yoksa biri mutlaka açmalı. :) Müsait olursam belki ben açarım.

Chopper ağlıyormuş galiba.Maskotluktan ileri gidemeyecek bu belli oldu.Doktor desen doktor değil denizciler peluş diye boşa 50 beri vermemişler adamlar işini biliyor. :D
Aç konu güzel olur.

Red Hawk basbaya yanıcı bir saldırı olmuş, eritip gitmiş şekeri yav.

Luffy: Ateşli saldırı
Sanji: Ateşli Saldırı
Brook: Buzlu Saldırı
Zoro: Hortum
Franky: Işın
Jinbei: Su

Nami: Allah ne verdiyse

Asıl olay bence Carrot, dikkati ona çekmişler. Pedro ona söz söyleyip kendini feda ediyor. Carrot bilse ne olur bilmese ne olur. Tavşan önemli iş yapacak.
tabiki önemli iş yapacak, tavşan olmasa zouyu nasıl başlayacak. O kahramanlıkları, abisinin güvenini anlatacak ki yobkou olna yolunda adalarımız olsun. Ben Genede tayfaya karışıp seri sonunda efsane bir seviyeye ulaşacağını düşünüyorum.

Pc başında olsaydım Pedro avatarımı kullanırdım saygı duruşu için. Kral adam cidden de. Tam bizim tayfaya yakışacak birisi. Gemideyken çok güzel gözcülük de yapıyordu. Fakat gelin görün ki bu misyonu devam ettirecek kişi Carrot olacak. :S

Abi Pedro kendi kendisi öldürüyor. Oda Yonkou ya adam aldırmıyor şöyle. BM veya tayfasindan birisi Pedro'nun kafasını alsa daha hoş olurdu sanki bu adam kendisini oldurmese Yonkou tayfası onu almazdı izlenimi oluşturuyor biraz bana. Yonkou ağırlığı istiyorum artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık