Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro R.I.P.
Bu durumu gören veya öğrenen Luffy adranalin patlaması yaşar...
CC çıkıp gelecek illa ki...
Katanın Nefesini kesecek kişi CC olsa harika olur...
Jinbe Gemiyi sırtlanıp torpido gibi alır götürür oradan gemiyi bu çok basit olurdu... İmpel Down da ki gibi.

Kata yine ön görmüş herşeyi bizimkiler içinden geçmiş astların filan bu güzel bir öngörü idi...
Luffy kata yı alt edip tayfama katıl bak bu kadın manyak boşver bunu diyecek gibi his var içimde :D

Aksiyonel bölüm, her zaman sevilir. O patlamalar şekerler arasında gemiye zarar gelmese bari.

Bana son anda Bege yetişecekmiş gibi geliyor niyeyse. Şifon'u bırakamayacak, merak edecek vs vs. Zor bir durumda da yetişip bir şeyler yapacak.

Beni CC meraklandırıyor.
Sanji'nin pastayı Luffy yiyecek. Kata ile dövüştüğünden enerjisi kalmadığı için. BM iyice sinirlenip herkesi neredeyse tekleyecek. Tam ölmek üzereyken bizimkiler, CC arkadan gelip BM ve tayfasının oksijenini kesecek ve bayılacaklar :oleyo:
Nami and others: You are pretty bastard. Now that you could save us why did you wait till this time?
CC cries...
CC: Because I was trying to decide what I would do. At last, I've chosen to save you all bitchez.
Luffy: Join us.
CC: I'm fucking genius so I dont need you (BTW when he is saying this at the same time he thinks he cannot do anything by himself at New World)
After a while...
CC: But you need me that's why I'll join you.

Zaten söylemek istediğim ben söyledim oldu değil bunu mesajımı net olarak okursan anlayabilirsin.
Demek istediğim arcın başından sonuna kadar tahmin edilebilir ve normal kalitesinin altında geçtiği.
Ark başından beridir belli olsa, Koca Ana inecek mi, inmeyecek mi şekilde tartışma olmazdı.

Aksiyonel bölüm, her zaman sevilir. O patlamalar şekerler arasında gemiye zarar gelmese bari.

Bana son anda Bege yetişecekmiş gibi geliyor niyeyse. Şifon'u bırakamayacak, merak edecek vs vs. Zor bir durumda da yetişip bir şeyler yapacak.
Yapılması gereken şey belli. Gemiden Brulee'nin yanına sızmak, onu almak, Büyük bir ayna yardımıyla, bizim gemiyi Bege'nin içine sokmak ve Bege'yi uçarak vs. kaçırmak.

Ula herkesde Luffy için kendini feda etsin.
Şu feda etme işi sıktı be kardeşim.Şunu kesinlikle söyleyebilirim OP eski tadında değil.
Ayrıca OP okuyorsunuz.

Pedro adam! Bunun dışında Perospero'da epey iş yapmış bu bölüm. Fakat o çapta bir bombaya iner mi bilmiyorum açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık