Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Perospero meyvesinin erime sorunu var gözüküyor. Perospero, Mr 3 veya Magellan gibi özelliği var. Mr 3 sıcaklıkta eriyordu. Perospero belki mr3 gibi etrafını şekerle kaplamış olma ihtimali vardır diye düşünüyorum.

Pedro olayı çok belliydi hep söylüyordum.Çünkü Mom düşmeyeceği için mangaka öldürmekte sakınca görmüyor bu adamı zaten ömrü kalmadı diye.Aynı durum aslında Perospero için de geçerli Mom yalan söylediğini anlarsa o da ölecek.O yüzden ikisini birden bile öldürse şaşırmam.Fakat tarzı değil karakter harcamayı sevmiyor en fazla Pedro ölür sanırım.Mom yalanı anlamazsa da Pero'nun ölmesine gerek kalmaz.

Bunun dışında fırından yeni çıkmışken şu an Luffy vs Katakuri iyi gider.Konusu yoksa biri mutlaka açmalı. :) Müsait olursam belki ben açarım.

Chopper ağlıyormuş galiba.Maskotluktan ileri gidemeyecek bu belli oldu.Doktor desen doktor değil denizciler peluş diye boşa 50 beri vermemişler adamlar işini biliyor. :D

Bölüm güzel olacak orası anlaşıldı.

İNşallah Pedro abimiz ölecek. Böylece bedel ödenmiş olacak kafa olarak rahatlayacağım.
Luffy Katakuri'yi tutacak, bunun için g2 yeter diye düşünüyorum. Yine de g4'e geçebilir tabi adamda hayvan gibi bir k haki var.

Perospero katakuri vol 2.0 gibi birşey adam chopper,brook ve pedroyu tutiyor helal olsun. Pedro carrotu teselli amaçlı konuşma yapıp kendini feda ediyor az da olsa üzüldüm.

Arc'ın gidişatından hiç hoşnut kalmadım ben ya Koskoca Yonkou'ya Pasta verince bunların peşini bırakacak mı şimdi yapma Oda yakışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık