Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen bölümlerde de mantıksız bir şey yok. Beklentileriniz bu yönde olmadığı için "mantıksız" yaftası atmanız pek bir mantıksız.
Şans olayının abartılmasına mantıksızlık olarak bakıyorum, beklentim bu kadar şansı kaldıramadığı için mantıksız dediğim de doğrudur. Haklısın yani :good:

İyi güzel yazmışsın ama geçen bölümlerle kıyaslarsak baya baya mantıklı olur :hhh::hhh: tuttum bu senaryo olsun :a:
Valla tutar mı tutar. Uchiha Madara bile bir yonkouyu bu kadar madara edemezdi aleme (iğrenç bölüme iğrenç espri) İşte Eçiro Oda farkı bir kez daha gözler önünde :alkis:

Hayır sonra ne olacak ? Olay balıkadam adasına taşındı diyelim ne değişecek ? Linlin bunların peşini bırakacak mı ?

Artık sonrasında da pastanın Luffy'de olmadığını falan öğrenir gider kendi adamlarını yer. En son Kata ve Linlin kalır onlara da gelir biri çöker. Mama kendi kendini yok etmeyi başaran ilk ve tek yonkou olarak tarihe geçer :respect:

Bir bölüm daha geçmiyor ki güzelim mangada saçma bir olay daha yaşanmasın :) Bitsin artık bu çile diyorum, çile bülbülüm çile diyorum...

Sanırsam balıkadamlar -patron Jinbe, seni bırakmadık- triplerine girip daha sonra bizimkilerin kaçmasını sağlayacak. Balıkadam adasındaki baloncukları hatırlayın. Mama ve Kata meyve kullanıcısı olduğu için denize giremeyecek ve bizimkiler de kaçmış olacak. Ne kadar şaaaahane değil mi ? :oops:

Zaten başka türlü kaçma şansları yokki coup de burst de bir yere kadar ☺

Geçen bölüm aslında ruh meyvesinin zayıflıkları anlatılmış da biz anlayamamışız. Çok kötü verdiğim için pişman oldum şimdi. Ağacın nişanlısı var. Aşkı için savaşmış. Zeus un da nefsi var. Geçen bölüm olanlar şanstan ziyade hasır şapkaların düşman analiziymiş. Bombayı şans faktörü olarak tutuyorum ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık