Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pudingde üç göz çift karakter,Zoride tek göz hiç karakter.Büyüksün @amaneden .
İnceyi yakalamış bir güzel kardeşim daha. :respect:

@amaneden Çeviri için teşekkürler. :sapkali:
Brook zaten ölü olduğu için bir şey olmaz (yohohohoho) ama Chopper ölecek herhalde. Nasıl dövüşecekler, Kata da gemideydi. :/
Bu arada Zeus'un çizimleri yine çok güzel olacak. :T
Ahahaha. Kata gemide ama şu an onların çevresinde yalnızca Perospero ve saz arkadaşları var. Yani Kata'nın karışacağını sanmam.
Dediğin gibi Zeus çizimleri mükemmel geliyor.
reyizlik işte. Helal jumbo be, herkesin zayıflığı bir bardak su.
Afiyet olsun. :oleyo:
Bölüm güzele benziyor. Görseller gelsin bir de öyle bakalım.

@amaneden
Eline sağlık.
:sapkali:

Nami'nin saldirisi ise yaradi mi acaba? Chopper'in gordugu Balik Adam kim? Pudding'in hastaligini biliyorduk zaten. Jinbei bayagi ise yarayacak tayfaya gelmesi guzel oldu. Luffy'nin degistigini soyleyen arkadaslar vardi ama goruldugu uzere Pro'ya saldirma sebebi King Baum. Perosperolar da Sunny'e gelmisler. Isler iyice ciddilesti. Chopper ve Brook'a pek sans veremiyorum ona karsi. Son olarak Sanji ne yapiyor acaba :üzgünüm:
Not:Welcome to our crew, Zeus :alkis:

Bir bölüm daha geçmiyor ki güzelim mangada saçma bir olay daha yaşanmasın :) Bitsin artık bu çile diyorum, çile bülbülüm çile diyorum...

Sanırsam balıkadamlar -patron Jinbe, seni bırakmadık- triplerine girip daha sonra bizimkilerin kaçmasını sağlayacak. Balıkadam adasındaki baloncukları hatırlayın. Mama ve Kata meyve kullanıcısı olduğu için denize giremeyecek ve bizimkiler de kaçmış olacak. Ne kadar şaaaahane değil mi ? :oops:

Bir bölüm daha geçmiyor ki güzelim mangada saçma bir olay daha yaşanmasın :) Bitsin artık bu çile diyorum, çile bülbülüm çile diyorum...

Sanırsam balıkadamlar -patron Jinbe, seni bırakmadık- triplerine girip daha sonra bizimkilerin kaçmasını sağlayacak. Balıkadam adasındaki baloncukları hatırlayın. Mama ve Kata meyve kullanıcısı olduğu için denize giremeyecek ve bizimkiler de kaçmış olacak. Ne kadar şaaaahane değil mi ? :oops:
İyi güzel yazmışsın ama geçen bölümlerle kıyaslarsak baya baya mantıklı olur :hhh::hhh: tuttum bu senaryo olsun :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık