Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence marineford'da o 3 amiral daha genç olduklarından tam kapasitelerine erişmemişti. Amiralin gücü; garp'ın Roger'ı zorlaması olarak bilinmesi lazım.
Akainu 53 yaşında Marineford'da, Roger 53 yaşında öldü. O.O Kizaru 56, Aokiji 47.
Yanlış hatırlamıyorsam Garp'la Roger'ın arasında 1 yaş vardı.

Açıkçası senin verdiğin cevapla benim değindiğim noktanın ne alakası var anlamadım ve amiralleri hiçbi zaman küçümsemem. Sonuçta denizcilerin en büyük gücü ama yonkou başka bir seviye. Bu bize marinefordda gösterildi açık bir şekilde.
O senin anladığın öyle. WB en güçlü adamdı, yonkoların arasında güç farkı var. WB salt amirallerden değil diğer imparatorlardan da güçlü. Keza şu anda da aynısı Kaido için geçerli. Yani WB, Kaido daha güçlü demek başka, imparatorlar daha güçlü demek başka şeydir.

Bir amiralin doğru tayfa ile yonko olabileceğini düşünüyorum. Bunlar en güçlü dört tayfa, eşit dört tayfa değil.

Genç dediğin adamlar 40-50lelirine gelmiş daha ne gelişimi artık.

Akainu 53 yaşında Marineford'da, Roger 53 yaşında öldü. O.O Kizaru 56, Aokiji 47.
Yanlış hatırlamıyorsam Garp'la Roger'ın arasında 1 yaş vardı.
İkinize tek cevap versem sorun olmaz umarım:D

Ona bakarsan Luffy 20 yaşında neler yapıyor; Big mom bastonla dolaşması gerekirken şuan yonkou yaşını söylemiyim; kadınlara atıp olmasın:p

Zaman atlaması sonrası amiraller belirgin derecede güçlendi benim demek istediğim. Ve şuan birebirde yonkou ile rahatlıkla kapışırlar.

Açıkçası senin verdiğin cevapla benim değindiğim noktanın ne alakası var anlamadım ve amiralleri hiçbi zaman küçümsemem. Sonuçta denizcilerin en büyük gücü ama yonkou başka bir seviye. Bu bize marinefordda gösterildi açık bir şekilde.
Mfde gösterilen şey Dünyanın en güçlü adamı idi.Denizlerin efendisi,eski çağın canavarlarından birini gösterdi bize Oda.Bu adam bu halde böyle ise Roger ı Garpı düşünün dedi.

Ona bakarsan Luffy 20 yaşında neler yapıyor; Big mom bastonla dolaşması gerekirken şuan yonkou yaşını söylemiyim; kadınlara atıp olmasın:p

Zaman atlaması sonrası amiraller belirgin derecede güçlendi benim demek istediğim. Ve şuan birebirde yonkou ile rahatlıkla kapışırlar.
Sen olayı çok yanlış anlmışsın. Olay potansiyel meselesi. Sen bir ayağı çukurda olan beyazsakaldan tek yiyorsan bitmiştir olay. Koca Ana^'nın potansiyei belli o kadının seviyesinide mi tartışacağız. Tabi ki 70 yaşınd d güçlü olur o kadın. Çünkü seviyesi bir amiralin çok üstünde. Olay potansiyelde. Eğer Akainu 50lili yaşlarda beyazsakala yeniliyorsa bu oaly bitmiştir. Daha ne diyim.

Mfde gösterilen şey Dünyanın en güçlü adamı idi.Denizlerin efendisi,eski çağın canavarlarından birini gösterdi bize Oda.Bu adam bu halde böyle ise Roger ı Garpı düşünün dedi.
O senin anladığın öyle. WB en güçlü adamdı, yonkoların arasında güç farkı var. WB salt amirallerden değil diğer imparatorlardan da güçlü. Keza şu anda da aynısı Kaido için geçerli. Yani WB, Kaido daha güçlü demek başka, imparatorlar daha güçlü demek başka şeydir.

Bir amiralin doğru tayfa ile yonko olabileceğini düşünüyorum. Bunlar en güçlü dört tayfa, eşit dört tayfa değil.
Beyazsakaldan güçsüz dediğiniz adamlar ki burada hiçbir sorun yok. Kendi bölgelerini korumak için yıllarca Beyazsakalla dövüşmüş kişiler. Diğer bir durum bir amiralde yonkou potansyeli olabilir mi olabilir. Mesela benim için Garp da her zaman bir yonkou potansiyeli vardır. Çok fazla bilgimiz olamdığındn geçmiş dönemlerden bu benim tahminim ama Marineford da 50li yaşlarında bir ayağı çukurdaki heriften tek yiyorsan ne potansiyeli ne yonkoluğu. Yanlış hatırlamıyorsam akaiunu Beyazsakal'a ilk vurduğunda da oyaji hastalanmıştı da anca öyle vurdu. Ve bu adam şimdi filo amirali. Zinde bir filo amirali ayağı çukurda beyazsakalı yenemiyor. Doğru tayfa toplasa ne olacak Şimdi neden o seviyede görmediğimi anlamışsınızdır umarım. Bir taraf da dünyanın en güçlü adamı, onunla yarışan en güçlü yaratık kaido doğuştan piskopat canavar koca ana, korsanlar kralının tayasından yetişme bu canavarlara karşı bölgesini koruyabilen ki tek kolunu katmıyorum(zira oda normalde kolunu kesmeyecekti ve gücünü etkilemediğini söylemiş bir yerde) ve bu yukarıda anlattığım tek yiyen adamdan bahsediyorsunuz.

Son olarak bu konu sapmaya başladı. Cevap vermek isteyen genel tartışmada alıntılasın.

Birebirde amiraller zaten kapışır. :(

Şimdi Aokiji buz topu attı diyelim , BigMom ona ruh fırlatıp buzu canlandırabilir mi?

Bu durumda bu kadın tüm logiaların antisi oluyor demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık