Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen 300 sene yaşa devlerin kaptanıyım de 5 yaşındaki bi velet gelsin seni tek hamlede öldürsün :/ 867 bölüm geçti daha adam akıllı 1 tane güçlü dev görmedik. Sanırım amiral seviyesi 1 devimiz olmayacak :(
Kaidou başgan Dev değildir ama eğer öyleyse, bir adet Galaktik seviyede Yonkou Devimiz mevcut. Eğer öyle değilse, bence Devler eskiden öyle biliniyordu. Sonuçta Luffy'den tek yiyen elemanlar terör estirmiş eskiden. Yani o zamanlar insanlar zayıftı, devler güçlü değildi.

Filo amiralliği farklı bir olay. WG, kendi işine geleni seçer. Eksizsiz adalet varken neden diğerlerinden birini seçsinler ki? Sengoku da Kuzan'ın daha ılımlı olduğunu bildiği için onu önermiştir. Kizaru ise belirsiz adalet, vurdumduymaz bir tip, onun filo amirali olması kimsenin işine gelmez.

Garp amiralliği kabul etseydi dahi filo amirali yapılacağını zannetmiyorum. Adam başına buyruk, Sengoku kadar oturaklı, akıllı, mantıklı hareket eden bir tip değil. Yani Sengoku filo amiralliği için daha makul bir seçenek.

@Tombe

Asıl amiraller küçümseniyor.

Big mom'ı 5 yaşında yönetebiliyor olmak büyük güç yalnız. East blue'ya direkt hakim olurdun o haliyle.
Weevil'in yanındaki kocakarı bu mantıkla yeni dünyada terör estirebiliyor.
Asıl soru şu: 5 yaşında big mom zekasıyla wevilin zekası birbirine yakın duruyor. Big mom ne oldu da şimdi normal bir insan gibi düşünüp ona göre hareket edebiliyor. Tecrübe ?, akıl hocası ?

Big mom'ı 5 yaşında yönetebiliyor olmak büyük güç yalnız. East blue'ya direkt hakim olurdun o haliyle.
Weevil'in yanındaki kocakarı bu mantıkla yeni dünyada terör estirebiliyor.
Asıl soru şu: 5 yaşında big mom zekasıyla wevilin zekası birbirine yakın duruyor. Big mom ne oldu da şimdi normal bir insan gibi düşünüp ona göre hareket edebiliyor. Tecrübe ?, akıl hocası ?
Büyüdü abi kim 5 yaşında zeka olarak BM den farklı olabilir ? Trnin yarısının 5 yaşındaki hali BM diğer yarısı sen ben işte :)

carmelin meyvesinin bmye geçmesi meyvenin ruh meyvesi olmasıyla da alakalı bir durum olabilir. Carmel ölmeden ruhunu aktarmış olabilir. Yoksa Yamyamlık alır yürürdü başını.

Büyüdü abi kim 5 yaşında zeka olarak BM den farklı olabilir ? Trnin yarısının 5 yaşındaki hali BM diğer yarısı sen ben işte :)
Hayır şu anlamda söylüyorum. Bu çocuk 5 yaşında ve etrafında şu anda kimse yok. Olayları kavrayacak yetiye sahip de görünmüyor. Köyün yaşlısı vs de buna sahip çıkamayacağına göre bu kız çocuğu bu seviyeye nasıl ulaştı ? Ondan güçlü biri mi ona bir şeyler öğretti ? yemek travması geçirip bir devi tekleyen bir çocuğa kim nasıl sahip çıkıp, kim nasıl bir şey öğretebilir ? Görünen hayatı yemek yemek olan birisi neden atıyorum weevil gibi olmadı da Big mom gibi normal bir insan gibi düşünebilen birisi oldu? Ben mi çok salak görüyorum bu kadını acaba ?

Filo amiralliği farklı bir olay. WG, kendi işine geleni seçer. Eksizsiz adalet varken neden diğerlerinden birini seçsinler ki? Sengoku da Kuzan'ın daha ılımlı olduğunu bildiği için onu önermiştir. Kizaru ise belirsiz adalet, vurdumduymaz bir tip, onun filo amirali olması kimsenin işine gelmez.

Garp amiralliği kabul etseydi dahi filo amirali yapılacağını zannetmiyorum. Adam başına buyruk, Sengoku kadar oturaklı, akıllı, mantıklı hareket eden bir tip değil. Yani Sengoku filo amiralliği için daha makul bir seçenek.

@Tombe

Asıl amiraller küçümseniyor.
Açıkçası senin verdiğin cevapla benim değindiğim noktanın ne alakası var anlamadım ve amiralleri hiçbi zaman küçümsemem. Sonuçta denizcilerin en büyük gücü ama yonkou başka bir seviye. Bu bize marinefordda gösterildi açık bir şekilde.

Açıkçası senin verdiğin cevapla benim değindiğim noktanın ne alakası var anlamadım ve amiralleri hiçbi zaman küçümsemem. Sonuçta denizcilerin en büyük gücü ama yonkou başka bir seviye. Bu bize marinefordda gösterildi açık bir şekilde.
Bence marineford'da o 3 amiral daha genç olduklarından tam kapasitelerine erişmemişti. Amiralin gücü; garp'ın Roger'ı zorlaması olarak bilinmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık