Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orda şunu diyor yazar, güçlü biriysen ve denizci isen gücünle yükseleceğin mevki Amirallik.

Fakat sitede sanki Yonkou Amiralliğin bir üst versiyonu gibi hep güç tartışmalarında örnek gösteriliyor.

Tamam belki şu an ki imparatorlar güçlü olabilir ama her amiral bir Yonkou potansiyeli taşıyor.

Katılmıyorum. Çünkü öncelikle o zamanda da yonkou var mıydı belli değil. İkincisi kadın Lınlını denizcilere peşkeş çekecek. Bu durumda yapacağı kıyas tabi ki amiraller olacak.
İki farklı pencereden bakılabilir bu duruma; Birincisi senin baktığın gibi, en fazla kıyaslayabileceği mevki amirallik denizcilerde.
İkincisi ise BM amiral olsaydı şu anki gücüyle ele alırsak Yonkou gücünde olacaktı. Bir amiral Yonkou gücünde olabilir de olmayabilir de.

Kuzuri

Orda şunu diyor yazar, güçlü biriysen ve denizci isen gücünle yükseleceğin mevki Amirallik.

Fakat sitede sanki Yonkou Amiralliğin bir üst versiyonu gibi hep güç tartışmalarında örnek gösteriliyor.

Tamam belki şu an ki imparatorlar güçlü olabilir ama her amiral bir Yonkou potansiyeli taşıyor.
Katiliyorum kardesim. Bence her amiral olmasa da younko potansiyeli tasiyor.

Kuzuri

Birde şu garp akainuyu küle cevirir yorumlarina katilmiyorum. Garp MF de akainuyu öldurcem diye atar yapti diye onu yenebilcegi anlamina gelmez. Akainu aokijiyi yenmis birisi ve 2 yil aradan sonra baya guclendigini dusuniyorum.

Kuzuri

Kaidonun apantis bolgesinde bir yara var luffy nin gogusundeki yarayla ayni. Orayi akainu yapti diye dusuniyorum.

Carmel'in Dünya hükümetiyle iş yaparken amiral ölçütünü kullanmasını abartanları anlayamıyorum. Ne deseydi Cp üyelerine, bu kızdan çok iyi yonkou olur kk yoluna yürür diye mi saysaydı?

Üye silindi 2781

Harika bir bölüm olduğunu düşünüyorum,Oda-sensei gerçekten Big Mom'ı bu kadar güçlü yaptıysa güç dengeleri ve One Piece evreninde büyük bir analiz değişikliği olacağını düşünüyorum.Big Mom'ın geçmişi sona erdi,flash backler bitti ve sonunda çay partisi töreni oh be.Katliam olacağını düşünüyor gibiyim.Gerçekten bir Marineford üzüntüsü burada yaşayabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık