Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak Hasan :D
Korsan Kral = D
Denizcilerin En güçlüsü = D
Devrimin Lideri = D

D ismini taşıyanların özel olduğunu anlamak için başka bişeye gerek yok hani normalde bu kadarı yeterli olmalı :bilmem:
D ismi Op için özeldir bunun tartışılacak bi tarafı yok Roger ve WB bile oturup rafteli değil D ismini tartışıyorlar.
Korsanlar kralı D + 2 D aday.

Silinmiş Üye

Bahsi geçti mi bilmiyorum ancak Big Mom'un annesi Lola ya benziyor gibi.Ona olan kin ve nefreti açıklıyor.
Carmel ana serinin gördüğü en kötü ebeveyn olabilir.

Bak Hasan :D
Korsan Kral = D
Denizcilerin En güçlüsü = D
Devrimin Lideri = D

D ismini taşıyanların özel olduğunu anlamak için başka bişeye gerek yok hani normalde bu kadarı yeterli olmalı :bilmem:
D ismi Op için özeldir bunun tartışılacak bi tarafı yok Roger ve WB bile oturup rafteli değil D ismini tartışıyorlar.
Denizlerin en güçlüsü WB diyorsun sen kardeşim. WB' de D. değil. Ve benim bildiğim Roger'ı ondan güçlü değil hatta ancak ona denk olarak görüyorsun.

D.ler özel ama güç açısından değil. Bunu da Big Mom kanıtlıyor.

Denizlerin en güçlüsü WB diyorsun sen kardeşim. WB' de D. değil. Ve benim bildiğim Roger'ı ondan güçlü değil hatta ancak ona denk olarak görüyorsun.

D.lerin özel olarak hepsi doğuştan güçlü olacak diye bir bilgi geçtiğini hatırlamıyorum.D.olmayanda güçlü olabilir özel doğabilir benim anladığım.

Gene aynı şeyi yazacam bak :D D'lere rakip çıkmaz demiyoruz burda D'ler özel diyoruz ve verdiğim örnekler D'lerin güç açısından en güçlü olduğunun kanıtıdır.

Kendilerine eş rakiplerin çıkması bu durumu değiştirmez çünkü eksiksiz bi şekilde.
En Büyük Korsan
En Büyük Denizci
En Büyük Devrimci
D'lerden çıkıyor.

Edwar D. Newgate. Bir ara öyle bir şey okumuştum. Oda karakterlere böyle isimler vermişti. Bir de Donquixote D. Flamingo var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık