Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğin 7 ölümcül günahtan birini temsil ediyor. Carmel'in de hikaye'ye dahil olması olayı destekliyor.

Nette hatta Big Mom'a yakın böyle bir çizimde var.

Aha

7 günah ve lanetleri BM belli zunisha tembelliktir ömür boyu yürümeye mahkumdur. Kaido açgözlülüktür ölümsüzlüğe mahkum edilmiştir. Sallamaya devam edersek sakazuki nefret. Zoro belki kibir. Aklıma gelmiyor sonrası

7 günah ve lanetleri BM belli zunisha tembelliktir ömür boyu yürümeye mahkumdur. Kaido açgözlülüktür ölümsüzlüğe mahkum edilmiştir. Sallamaya devam edersek sakazuki nefret. Zoro belki kibir. Aklıma gelmiyor sonrası
Sadece Yonkoularda var gibi. Tembellik Shanks, kibir Teach, Big Mom açlık vesaire.

Kaido'nun adamlarda mahşerin 4 atlısı misal. Jack reyiz kuraklık olarak tanıtıldı.

@Shakky

Kaido ile sınırlı kalmaz. Marco+Vista, Akainu'ya anca ah dedirtebiliyordu. Hawkins, Apoo falan da anca oh dedirtir. Amiral-yonko seviyesi adamlar bambaşka seviyedeler. Düşün g4'e amiral seviyesi diyoruz çoğunlukla ve Dof'un attığı tekmeyi geri sektirdi, Cracker'in kesişi ağır hasar vermedi ve de Cracker ilk darbede perte oldu. Ya g4 sınırsız olsaydı? Yani 'tam manasıyla' amiral seviyesi olsaydı? Kid, Law, Apoo falan ne yazardı karşısında?
G4 sınırsız olsaydı Kidd hariç novaların alayı hikaye olurdu, Kidd'ten beklentim olduğu için ayırıyorum onu da. Amirallerle de rahat kapışırdı. Ama bir yonkou ile başa baş kapışmaya yetmez. Şu an sınırsız g4 formunun Linlin'le kapışabileceğini zannetmiyorum. Daha fazlası gerek ve daha fazlası şu an için mümkün değil.

Sadece Yonkoularda var gibi. Tembellik Shanks, kibir Teach, Big Mom açlık vesaire.

Kaido'nun adamlarda mahşerin 4 atlısı misal. Jack reyiz kuraklık olarak tanıtıldı.
Tembellik Shanks, oburluk Big Mom, açgözlülük Teach, gurur/kibir Beyazsakal, öfke Kaido şeklinde yorumladım bende. Geriye kıskançlık ve şehvet kalıyor.

Bu bölümdeki her karakter kendince şekildi. Girişteki geminin kaptanı bile dikkat çekiciydi. Bunlar bir yerlerde çıkar umarım. Arkın en iyi bölümü açık ara. Birde Linlin iyi kalpli biriymiş, artık bu kesinleşti. Saf kötü falan değil.

Ayrıca 2 efsaneyi birden harcayan reyizin değerini bilemedik!

Tembellik Shanks, oburluk Big Mom, açgözlülük Teach, gurur/kibir Beyazsakal, öfke Kaido şeklinde yorumladım bende. Geriye kıskançlık ve şehvet kalıyor.
Sanji şehvet; nedeni malum.
Zoro kıskançlık; bin ikibin muhabbeti. :)

O değil de kadın farkında olmadan ayı teklemiş la daha veletken.

La bu nedir ben hiç bir one piece karakterinin çocukluğunda bile çirkin olduğunu görmedim bu güne kadar :hhh:anası babası bunu şeytana taparken ayin sırasında mı yapmış napmış tövbe tövbe ya :bilmem: lufyy gorillerden tek yiyordu veletken birde buna bak koca ayıya tek atmış :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık