Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862: Mükemmel Düşünür

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben klonlarda kaldım.Ne ara oraya girdiler.Pasta yerden çıktı getirilmedi.Ayna desen pastanın içinde aynanın ne isi var,dışında bile yok iken.Bilen açıklarsa sevinirim.

K. Haki sahibi herhangi biri de Sanjinin yaptığını pekala yapardı, neden büyütüldü bu kadar anlamadım. Ortaya Katakurinin yeteneğini koyarak olayı karmaşiklaştırmaya gerek yok gayet basit. Sanji kendine gelen saldırıyı farkedip sıyrılıyor, bu kadar işte. Tek hamle var zira, Matrixteki Neo gibi egzantirik hareketler yapsa kabul de öyle bir sey yok maalesef, :)

Katakuri'ye bak be! Adam gibi adam, oğul gibi oğul, abi gibi abi!
Mom'ın önüne geçtiği sahnede elindeki ne ola ki acaba? Dövüş aleti olarak düşünürsek, uzuncana bir boru gibi duruyor. Mızrak olabilir mi acaba?

Adam gözlem hakinin olayını gayet olması gerektiği şekilde yansıttı. Puding'in düştüğünü gördü, rahibin saldırısının işlemeyeceğini gördü. Saniyelik kararla direk müdahale etti, beklendiği gibi jelibonla. Sanji'de bunu savuşturdu. Tabii ki öyle olacaktı, jelibonla bayılacak herif mi Sanji? İki karakterde bekleneni verdiler. Katakuri'nin panik halinde olması, olayın komplikeleşeceğini anlamasından dolayı.

Üçüncü göz, Puding, Sanji geyiği tam bir OP klişesiydi. Şaşırtıcı olmadı. Puding'in daha da ılımlaşacağı beklenebilir olaylar karşısında. Ki bence çok zorlama, tam düğün esnasına sarkması bu durumun. Olay fazlasıyla geçmişken son dakika Puding'i saf değiştirecekse, sırıtacak.

Vinsmoke'ların ne şekilde yansıtılacağını merak ediyorum. Olaylar başladığı sırada, bir şekilde haberdar olmaları gerek suikastten. Lakin şöyle bir şey de söz konusu olabilir, ilk saldırı Luffy ve bizimkiler tarafından yapılınca düğünü sabote ettiğini düşündüklerinden Mom tarafında yer alıp bizimkilere saldırabilirler. Gerçi Reiju müdahale eder herhalde böylesi bir durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık