Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862: Mükemmel Düşünür

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse Pandaman'ı görmemiş sanırım. Neyse hava mı atayım bari. Sayfa 4 ilk panel. :a:

Edit: Sanji'nin Katakuri'ye bakışı efsane ötesiydi.

Son düzenleme:
Op'ta binbir türlü ucube var, düzgün tipe sahip karakterler sayılı zaten, bir tek güzel Pudding'in üçüncü gözünü mü garipseyip dışlamışlar :/ Vinsmokerlerden hala umutluyum, bir şey yapmaları lazım, bu kadar saf olunmaz. Yoksa bu kafayla iyi nam yapmışlar.

O kadar Brook muhabbeti döndü adam kaleydeymiş zaten, Oda'nın trolleri :/

Kapakta timsah var demek ki Croco-boya kadınken kk'nın çekirdek tayfasındaydı ya da büyük ihtimal Gaban = Croco çıkacak.

Son olarak Jinbe Luffy'e vurdu. Kaptana vurulmaz !!!

Op'ta binbir türlü ucube var, düzgün tipe sahip karakterler sayılı zaten, bir tek güzel Pudding'in üçüncü gözünü mü garipseyip dışlamışlar :/ Vinsmokerlerden hala umutluyum, bir şey yapmaları lazım, bu kadar saf olunmaz. Yoksa bu kafayla iyi nam yapmışlar.

Kapakta timsah var demek ki Croco-boya kadınken kk'nın çekirdek tayfasındaydı ya da büyük ihtimal Gaban = Croco çıkacak.

Kesinlikle. İşte kurgu için olduğu bariz, özellikle BM'ın troller edasıyla gözden bahsetmesi komik. Ama OP'de bu tarz zorlama acıtasyonlar fazlasıyla mevcut olduğundan çok yadırgayamıyor insan.

Kardeşim haklı çıktın. Hiç söyle miyorsun? :D

Bruleenin Luffy olarak yansıttığı kişiler şu orta paneldekiler galiba.

Katakurinin kumaşı harbiden bir başka be. Cracker ve Smoothie şu durumda ne anlık karar verebilme cesaretini gösterirdi ne olayları kavrardı nede o olayların verdiği adrenaline rağmen kaptanının yani Momun önüne atlardı.

Geleceği görme olayıda dediğimiz gibiymiş. Adam bu haki türünde seride gördüğümüz en zirve kişi.
Sanjide bu adamı yenerek kendini aşabilir umarım reisi bu uğurda harcamaz Oda. .s

Ulan ben bu Vinsmokeler kadar beyinsiz bir aile görmedim. Peder silah çekmiş hala peder vuruldu diyor.
Bir sonraki sahnedede Peder hain çıktı biz Sanjiyi ve gelini kurtardık diye kandırmasalar bari Vinsmokeleri :D

Sanjinin önceden milyon tane nedeni varken hallerinin empatiden mahrum bırakılması ve bi ataktan kaçabildi diye kabullenilmeye başlanması hoşuma gitmedi.

Bruleenin Luffy olarak yansıttığı kişiler şu orta paneldekiler galiba.

Katakurinin kumaşı harbiden bir başka be. Cracker ve Smoothie şu durumda ne anlık karar verebilme cesaretini gösterirdi ne olayları kavrardı nede o olayların verdiği adrenaline rağmen kaptanının yani Momun önüne atlardı.

Geleceği görme olayıda dediğimiz gibiymiş. Adam bu haki türünde seride gördüğümüz en zirve kişi.
Sanjide bu adamı yenerek kendini aşabilir umarım reisi bu uğurda harcamaz Oda. .s

Ulan ben bu Vinsmokeler kadar beyinsiz bir aile görmedim. Peder silah çekmiş hala peder vuruldu diyor.
Bir sonraki sahnedede Peder hain çıktı biz Sanjiyi ve gelini kurtardık diye kandırmasalar bari Vinsmokeleri :D
Ben haala Sanji'nin bir komutanı dövebileceğine ihtimal vermiyorum. Sanji'nin Katakuriyi dövmesi demek, g4 Luffy'i geçmesi anlamına geliyor. Bence bu mümkün değil.

Karasakal'ın bu arca dahil olup olmayacağıyla ilgili bir bahsimiz vardı, bunun için de girebiliriz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık