Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler lütfen yapmayalım. Bir yonkou başka bir yonkou gelmeden kendi adasında düşmez. Cracker tek başına Germa'yı alır. Lütfen yani yapmayalım bunları. Germa boş beleş insanlardan ibaret. Eğer kolayca Big Mom'u alabilecek güce sahip bir ordu olsaydı şuan dünyanın kralıydı adamlar yapmayalım bunları lütfen.

Şimdi aklımda bir teorimsi bişi var olacaklar hakkında paylaşayım hemen ;

BigMom en azından ölü hali ile bile Luffy'i alabilir diye düşünüyorum. Bu nedenle BigMom'ın yanında Smoothie ve adadaki askerleri ile kolayca win alacağını düşünüyorum. Adanın yapısının bu gibi olaylar için düzenlendiğini ve bir yonkounun kendi adasında başka bir yonkou dışında -Ki o Yonkou'nun kendisinden güçlü olması lazım (Bence adasında BigMom'u Tüm Yonkoular alabilir.[Belki Teach Dışında çünkü daha yeni])- Kimse yenemez. Bu nedenle Bege Yonkou ittifakı yapmadıysa getirebileceği adamlar En fazla Cracker'i döverler. Sonrasında ise efendim Luffy , Jinbe ikilisi Smoothie'yi alabilir belki ancak tırt olup yerde kalırlar başka etkileri olmaz. Diyeceğim şudur ki BigMom bu arc'ta düşmez. Düşerse bile bir yonkou'nun gelmesi gerekmekte. Yada en azından Dragon gelmeli ki düşsün. Eğer luffy adada bigmom ile 1v1 denerse. Esir alınır. Sonrasında ise dragon yada Shanks onu kurtarmaya gelebilir ve bir zaman atlaması daha görürüz kurtulduktan sonra.

Ula bir bitmedi şu yonkolar denk tayfalar denk muhabbeti. Ulan WB'nin beşinci tümeni Mihawk'ı tutuyor. Urouge'den dayak mı yer Vista? Ki Snack, dördüncü adam idi. WB'nin dördüncüsü olan Thatch, meyvesiz dördüncü idi ve Teach calmasa karanlık meyvesi yiyecekti, düşünün geleceği seviyeyi. Bir dokunacak kaslari hayvan gibi şişen Urouge balon gibi inecek. WB'nin bireysel gücünü zaten söylemiyorum. O gücü bizzat anneciğimiz 'WB bile' diyerek anlatiyor. Yani WB istese ortada Mom falan bırakmaz.

Kaido desen bırak Mom'ı Mom+Smoothie+Cracker'ı yener bence. Adamın fiziği anormal duruyor. Vista+Marco'nun Akainu'ya anca ah dedirtebildigi yerde, Cracker, Smoothie falan Kaido'ya hasar verebilir mi? Verse bile bu ahtan ohtan öteye gider mi? Luffy vssinde tek hamlede perte çıkan Cracker, Kaido'dan tek yemez mi? Orada Kaido'ya dayanabilecek tek kişi Mom ki o da bir yere kadar diye düşünüyorum. En denmesinin bir sebebi var.

Tayfası var bir de bu adamin. Animede Jack vs Inu-Neko vssini nasıl yansitmislar gördünüz. Adam onların saldırılarına karsi bile acımadı ki xd diyor. O Inu ve Neko ki tatlı komutanı ayarı adamlar. Bunun diğer iki yikimcisi falan var daha. Yani Kaido da istese Mom falan bırakmaz ortada. Benim gördüğüm budur.

Ortada denklik falan yok. Ikidir iki adam kayriliyor. Birinin tayfasinin da kayrildigi net. Kaido'nun tayfasinin da özel olduğunu zamanla anlayacaksiniz.

Anayı devirmek için bir hareket değilde mesela Big Mom'ın çocukları aslında onun çocukları değilmiş te Pudding hafızalarını değiştirmiş yada Mom çocuklarını zorla tayfada tutuyormuş gibi bir şeyler çıkabilir bence.
Çocuklarına seçme şansı vermemiştir muhtemelen hepsi otomatikman tayfasına katılmıştır ama hepsi kendi çocuğudur o karıda o potansiyel var doğurur o :D

Ula bir bitmedi şu yonkolar denk tayfalar denk muhabbeti. Ulan WB'nin beşinci tümeni Mihawk'ı tutuyor. Urouge'den dayak mı yer Vista? Ki Snack, dördüncü adam idi. WB'nin dördüncüsü olan Thatch, meyvesiz dördüncü idi ve Teach calmasa karanlık meyvesi yiyecekti, düşünün geleceği seviyeyi. Bir dokunacak kaslari hayvan gibi şişen Urouge balon gibi inecek. WB'nin bireysel gücünü zaten söylemiyorum. O gücü bizzat anneciğimiz 'WB bile' diyerek anlatiyor. Yani WB istese ortada Mom falan bırakmaz.

Kaido desen bırak Mom'ı Mom+Smoothie+Cracker'ı yener bence. Adamın fiziği anormal duruyor. Vista+Marco'nun Akainu'ya anca ah dedirtebildigi yerde, Cracker, Smoothie falan Kaido'ya hasar verebilir mi? Verse bile bu ahtan ohtan öteye gider mi? Luffy vssinde tek hamlede perte çıkan Cracker, Kaido'dan tek yemez mi? Orada Kaido'ya dayanabilecek tek kişi Mom ki o da bir yere kadar diye düşünüyorum. En denmesinin bir sebebi var.

Tayfası var bir de bu adamin. Animede Jack vs Inu-Neko vssini nasıl yansitmislar gördünüz. Adam onların saldırılarına karsi bile acımadı ki xd diyor. O Inu ve Neko ki tatlı komutanı ayarı adamlar. Bunun diğer iki yikimcisi falan var daha. Yani Kaido da istese Mom falan bırakmaz ortada. Benim gördüğüm budur.

Ortada denklik falan yok. Ikidir iki adam kayriliyor. Birinin tayfasinin da kayrildigi net. Kaido'nun tayfasinin da özel olduğunu zamanla anlayacaksiniz.
Benim düşüncelerime tercüman olduğun için teşekkürler.

Madem bukadar kolay yenecekse neden gidip yenmiyor kolayca. Bu işler okadar basit değil. Kaido BM + iki komutanını alır demişsin. Üstüne tayfasıda özel demişsin :/ Yani bi younko uçarken diyeri yerlerde sürünüyor senin mantığına göre. Bu dediğin imkansız. Çünki sen inkar etsende ortada net bir denklik durumu var. 4 younko, shiciler, hükümet oluşturuyor bu dengeyi. Arada ufak farklar olsada herşeyi hesaba katınca birbirlerine denk güçler ortaya çıkıyor. Law nededi ? bunlar WB ile çarpışabilmiş güçler. Senin dediğin gibi olsaydı Kaido WB ile çarpışırken Mom WB nin tayfası tarafından pert olurdu heralde :/

Hawkins gibi bir adamın olduğu ittifak Shanks'ı hedef aldı.
Law gibi bir adamın olduğu ittifak Kaido'yu hedef aldı.

Yeni yetme yonko Teach bir kenara hedef alınmayan tek yonko Linlin. En sağlam, en çekinilen yonko'nun hangisi olduğu belli ;)

Hala Kaido döver hepsini çünkü çok havalı :(

Hawkins gibi bir adamın olduğu ittifak Shanks'ı hedef aldı.
Law gibi bir adamın olduğu ittifak Kaido'yu hedef aldı.

Yeni yetme yonko Teach bir kenara hedef alınmayan tek yonko Linlin. En sağlam, en çekinilen yonko'nun hangisi olduğu belli ;)

Hala Kaido döver hepsini çünkü çok havalı :(
Kaidou döver hepsini çünkü Oda tarafından en güçlü ilan edildi. Law'in kaidouyu hedef almasının tek sebebinin dof olduğunu ikimiz de biliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık